Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş yarışmadan ayrıldı!

Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş yarışmadan ayrıldı!

Kısmetse Olur Semih sevgilisi Hazal'ın yarışmadan elenmesinden sonra şok eden bir karar ile kendisinin de yarışmadan ayrıldığını sosyal medya hesabından yarışmaya daha fazla devam edemeyeceğini açıkladı.

Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş yarışmadan ayrıldı!

Semih Kurtulmuş yarışmadan ayrıldığını açıkladı. Hazal 'ın yarışmadan elenmesinden sonra Semih Kurtulmuş Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Semih Kurtulmuş şu mesajı yayınladı 

O evde mutluluğu, hüznü, iyiliği, kötülüğü, kardeşliği, kalleşliği her şeyi gördüm yaşadım. İlişki içerisinde olduğum, sevdiğim kadının evden gidişinin ardından orada kalmak bana yakışmazdı. Evdki varlığıma koyduğum son nokta bu olayla oldu. Hakkımzda hayrılısı olsun. Geçen sezonki gibi bu sezonda dimdik girdim ufak bir farkla bu sefer sevgilimle Dimdik Çıktık :) Desteğinize varlığınıza ssağlık bu yolu yürüken yalnız olmadığımızı biliyorum. Herşey gönlümüzce olsun.. Yapımdan da Allah razı olsun benim böyle bir kadını tanımama vesile oldu...! 

diye bir paylaşımda bulunarak yarışmadan ayrıldığını açıkladı. Hazal ve Semih'in dışarda ilişkisi evlilik ile noktalanacak mı merak konusu oldu. 

 

elazigyeniufuk.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hazsem askı     0000-00-00 yaptılar yapacağını o şerefsiz yapım onları kaybetiler ama neye deyil neticeye bakacaksın onlar mutlular ya o bize yeter semih bunu yaparak sevdiğini koruyarak en iyìsini yaptı umarım evlenirler ve umarım yapım onları eleyerek pişman olmaz artık bizim için kısmetse olur yook okadar allah belalarını versin o program başlarına yıkılr o yapımcı ve yasemin şerefsizide altında kalır
RANGER     2016-12-14 SEMİH GİDERSE HİÇBİR ANLAMI KALMAZ O PROGRAMIN ARTIK İZLEMEM
Nero     0000-00-00 Mütiwsin Semih adamin dibisin yuru her zaman arkandayiz....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü