Kısmetse Olur Ayça sevgilisi Emre Atik'den neden ayrıldı merak konusu oldu

Kısmetse Olur Ayça sevgilisi Emre Atik'den neden ayrıldı merak konusu oldu

Kısmetse Olur'da şok eden gelişme yaşandı. Geçen sezonun en çok konuşulan isimleri arasında yerini alan Ayça ve Mehtap bu sezonda da yeniden yarışmada boy gösteren isimler arasında yerini aldı. Son olarak Emre Atik isimli genç ile aşk yaşayan Ayça sevgilisinden ayrıldı.

Kısmetse Olur Ayça sevgilisi Emre Atik'den neden ayrıldı merak konusu oldu

Kısmetse Olur Ayça yeniden döndü. Önce evdeki Emre Ulubey ile aşk yaşayan Ayça ardından eski nişanlısı ile AVM'de yemek yerken görüntülenmiş bu aşk da bitmişti. Çok geçmeden Batuhan ile aşk yaşamış ama gönlünü başka Emre'ye kaptırmış gelin adayı şimdi yeniden eve dönüş yaptı. 

Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur evine girdiğinde ilk Emre Ubeyli ile flört etmişti. Nişanlanma noktasına geldikleri günlerde Ayça Ekin Beğen eski sevgilisi ile Emre'yi aldatmıştı. Ayça Ekin Beğen ayrıldığı nişanlısı Halil Demirkıran ile bir AVM de yemek yerken görüntülenmişlerdi.Ardından Emre ile ayrılmış Batuhan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Evden elenen Ayça eve bu kez Emre 'ye yani Emre Atik'e aşık olduğunu söyleyerek geri döndü. Emre Atik yarışmaya katılmamış ardından Ayça evden ayrılmıştı. Bu aşk dışarda çok sürmedi ve Ayça ve Emre Atik aşkı bitti. Bu aşkın bitme nedeni ihanet miydi yoksa bu aşk zaten başlı başına reklam mıydı?

EMRE ATİK İÇİN ELENDİ
Ayça Beğen bu itirafın ardından Emre Atik'in Kısmetse Olur evine alınmasını istedi. Damatlar evine girmesi için de yapım ekibiyle görüştü. Ancak yapım ekibi Emre Atik'i damatlar evine almadı. Bunun üzerine de Ayça Beğen bu hafta elenmeyi istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü