Kısmetse Olur 8 Ekim fragmanı yayınlandı Halk oylaması gecesi

Kısmetse Olur 8 Ekim fragmanı yayınlandı Halk oylaması gecesi

Kısmetse Olur heyecana kaldığı yerden devam ediyor. Kısmetse Olur'da bugün halk oylaması var. Bu hafta evden kimin gideceğinin belirleneceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gökhan ve Aycan romantik ödül yemeğine giderken Semih ve Hazal'ın barışmaları akıllara soru işareti getirdi.

Kısmetse Olur 8 Ekim fragmanı yayınlandı Halk oylaması gecesi

Kısmetse Olur yeni bölümde halk oylaması olacak ve yarın da eleme söz konusu olacak. Haftanın birincileri seçildi Gökhan ve Aycan romantik ödül yemeğine giderken Hazal ve Semih'in hafta sonuna doğru barışması da akıllara soru işaretini getirdi. 

Kanal D'de Seda Akgül'ün sunumuyla ekrana gelen ve her bölümünde ayrı bir skandal yaşanan yarışma programı Kısmetse Olur 8 Ekim Halk Oylamasında yaşanacak gergin anların yer aldığı fragman yayınlandı.  8 Ekim Cumartesi halk oylamasının yayınlandığı gece Gökhan ve Aycan romantik ödül yemeğine çıkıyor! 

Halk oylamasında birinci gelen bir damat adayı ve bir gelin adayı koruma altına alınacak ve elenmekten kurtulmuş olacaklar. Kısmetse Olur 9 Ekim Pazar gecesi yayınlanacak eleme gecesinde bu isimler elenmek üzere teklif edilemeyecekler. Semihin Annesi Hazal ile Semihi barıştırdı cuma günü. Barışan ikili günlerini birbirinden özür dileyerek geçirdiler.. Kısmetse Olur yeni bölümde Rabia ile Gökhan arasındaki ipler tamamen kopuyor. Rabia bu olayın sorumlusu olarak Aycan’ı görüyor ve ona bağırmaya başlıyor.

SEMİH HAZAL BARIŞTI

Semih’in annesi Fatma Hanım Kısmetse Olur evine konuk oluyor. Hazal’a Semih hakkında flaş bir itirafta bulunan Fatma Hanım, yaklaşık bir haftadır küs olan Semih ile Hazal’ı barıştırıyor. 

SEMİH VE HAZAL'IN KAVGASI 

Kanal D ekranlarında yerini alan Kısmetse Olur 'da büyük kavgalar başladı. Semih ve Hazal bu evde ilk günden itibaren büyük aşk yaşamaya başladılar. Hazal bugün kıskançlık krizine girerken Semih sinirden deliye döndü. Hazal gözyaşlarına boğulurken Semih 'in Nazlı'ya su vermesi tartışmalara neden oldu.

Semih kırmızı odada Hazal'a sürpriz yaptı ama odanın kapısına kadar gelen Hazal içeri girmedi. Hazal aslında bu yaptığından dolayı çok pişman olacaktır çünkü Semih odada beklerken Hazal'ın gelmemesi O'na hayal kırıklığı yaşattı. 

kısmetse olur hazal BABALIK kimdir ile ilgili görsel sonucu

HAZAL BABALIK KİMDİR?

Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacılarından en dikkat çekenlerden biri de Hazal Babalık oldu. Sempatik gülüşü ve davranışları herkesi kendine hayran bırakıyor. Hazal Babalık Aslen Rizeli.Rize’de dünyaya gelmiştir fakat İstanbul Anadolu Yakasında yaşamakta. Hazal Babalık tam bir horon hastası hatta bir horon ekibinin de üyesi. Hazal Babalık eğitimini Maltepe Üniversitesinde tamamlamış. Son derece sosyal biri. Boyu 1.62 cm. Kilosu 51.  Göz rengi ela.1995 doğumlu yani yaşı 22.

kimetse-olur-hazal-34

kısmetse olur hazal BABALIK kimdir ile ilgili görsel sonucu

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü