Kiralık Aşk'ın yeni transferi Gizem Denizci kimdir

Kiralık Aşk'ın yeni transferi Gizem Denizci kimdir

Kiralık Aşk yepyeni bölümleri ile yeniden start vermeye hazırlanıyor.Geçen sezon büyük beğeni ile takip edilen dizinin bu sezon daha da heyecanla takip edileceği öğrenilirken diziye yepyeni bir isim daha katıldı.Daha önce bir çok dizide yer alan Gizem Denizci dizinin yeni simi oldu.

Kiralık Aşk'ın yeni transferi Gizem Denizci kimdir

Star TV ekranında yayınlanan ve yeni sezon için hazırlıkları devam eden Ortaks Yapım’ın dizisi Kiralık Aşk’a oyuncu “Gizem Denizci” de dahil oldu. 
 
Daha önce Aşk Yeniden, Sen Benimsin, Evim Sensin gibi projelerde yer alan oyuncu Gizem Denizci, Kiralık Aşk’ta, Ayşegül karakterini canlandıracak. Kiralık Aşk, Eylül’de Star'da... 

 Kiralık Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna yeni karakterler yeni isimler katıldı.
Kiralık Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna katılan isimlerden bir tanesi de Gizem Denizci oldu. Gizem Denizci dizide Ayşegül karakterini canlandıracak.


 
Gizem Denizci kimdir?
Gizem Denizci 29 Ağustos 1988 tarihinde Bilecik’te dünyaya gelmiştir. İlkokul çağlarından bu yana oyunculuk hayali kuran Gizem Denizci Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünde eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.
İlk olarak Adanalı dizisi ile oyunculuk kariyerine merhaba diyen Gizem Denizci ardından Geniş Aile, Lale Devri gibi dizilerde de rol almıştır.


Yeni sezonda Kiralık Aşk dizisinde rol alacak olan Gizem Denizci aynı zamanda Kolpaçino, Evim Sensin gibi filmlerde de rol almıştır.

gizem denizci kimdir ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü