Kiralık Aşk tanıtım fragmanı yayınlandı yeni oyuncu Gizem Denizci merhaba dedi

Kiralık Aşk tanıtım fragmanı yayınlandı yeni oyuncu Gizem Denizci merhaba dedi

Kiralık Aşk dizisini bekleyenlere müjdeli haber geldi.Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Ömer ve Defne'nin aşk oyunu ve eğlenceli hayatlarını konu alan dizinin yeni bölüm fragmanında gelecek günlerle alakalı ipuçları verirken diziye yeni oyuncularında katılacağı açıklandı.

Kiralık Aşk tanıtım fragmanı yayınlandı yeni oyuncu Gizem Denizci merhaba dedi

Kiralık Aşk'ın yeni sezonu için heyecan dorukta. Kiralık Aşk sosyal medya hesaplarından Kiralık Aşk yeni sezon tanıtımının bu akşam Star'da yayınlanacağı duyurulmuştu ve fragman yayınlandı. Kiralık Aşk yeni sezon tanıtımında Ömer ile Defne evlendi mi? Ömer Defne'nin büyük sırrını öğrendi mi? soruları yanıt bulacak. Bu arada Star TV ekranlarında yayınlanan ve yeni sezon için hazırlıkları devam eden Ortaks Yapım’ın dizisi Kiralık Aşk’a oyuncu “Gizem Denizci” de dahil oldu. Daha önce Aşk Yeniden, Sen Benimsin, Evim Sensin gibi projelerde yer alan oyuncu Gizem Denizci, Kiralık Aşk’ta, Ayşegül karakterini canlandıracak.

KİRALIK AŞK YENİ SEZON YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kiralık Aşk sosyal medya hesaplarından Kiralık Aşk yeni sezon tanıtımının bu akşam Star'da yayınlanacağı duyurulmuştu ve fragman yayınlandı. Kiralık Aşk yeni sezon tanıtımında Ömer ile Defne evlendi mi? Ömer Defne'nin büyük sırrını öğrendi mi? soruları yanıt bulacak.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kiralık Aşk'ta Ömer, Defne ile aldığı evlilik kararını kaybettiği anne ve babasıyla paylaşmak için mezar başına gidiyor. Ömer ile Defne evliliğine karşı çıkan Defne'nin babaannesini kim ikna edecek? Defne babaannnesinin sözünden çıkmazken, Ömer ise 'o zaman evlenmiyoruz' diye cevap veriyor. Ömer sezon finalinin son bölümünde Defne'yi kaçırıyor. Bakalım yeni sezonda Kiralık Aşk'ta neler yaşanacak? Hep birlikte sabırsızlıkla bekliyoruz...

Kiralık Aşk dizisine yeni oyuncu

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yeni sezon için hazırlıkları devam eden Ortaks Yapım’ın dizisi Kiralık Aşk’a oyuncu “Gizem Denizci” de dahil oldu. Daha önce Aşk Yeniden, Sen Benimsin, Evim Sensin gibi projelerde yer alan oyuncu Gizem Denizci, Kiralık Aşk’ta, Ayşegül karakterini canlandıracak.

GİZEM DENIZCI KIMDIR?

Gizem Denizci, 29 Ağustos 1988 yılında Bilecik'te doğdu. Oyunculuk hayatına çok küçük yaşlarda, ilkokulda başlamıştır. Bu dönemde bir tiyatro kulübünde eğitim almış ve sayısız skeç tarzı oyunlarda oynamıştır. İlkokulu babasının tayinleri nedeniyle birçok ilde okuyan Gizem Denizci, liseyi Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde okumuştur.

Marmara Üniversitesinde Ekonometri 4. sınıf öğrencisidir. Üniversiteyi kazanıp İstanbul’a gelişiyle birlikte oyunculuğa devam etmek istemiştir ve 2009 yazında Şafak Güçlü’den kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak ta Kocamustafapaşa Çevre Tiyatrosuna (Semaver Kumpanya) başlamıştır.

Kiralık Aşk Dizisi kadrosu

Elçin Sangu - Defne
Barış Arduç - Ömer
Salih Bademci - Sinan
Sinem Öztürk - Yasemin
Nergis Kumbasar - Neriman
Levent Ülgen - Necmi
Ferdi Merter - Hulusi
Melisa Giz Cengiz - Esra
Hikmet Körmükçü - Türkan
Kerem Fırtına - İsmail
Sanem Yeles - Nihan
Onur Büyüktopçu - Koray
Osman Akça - Serdar
Ender Sakallı - Vedat

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü