Kiralık Aşk son bölümde Defne ve Ömer'in öpüşme sahnesi şok etti!

Kiralık Aşk son bölümde Defne ve Ömer'in öpüşme sahnesi şok etti!

Kiralık Aşk Son bölüm ile yine izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Defne ve Ömer ne zaman birleşecek diye dört gözle beklenirken son bölümde Ömer Defne'nin dudaklarına yapıştı ve seyircinin haftalardır görmek istediği sahne gerçekleşti.

Kiralık Aşk son bölümde Defne ve Ömer'in öpüşme sahnesi şok etti!

Kiralık Aşk Son bölüm heyecanı doruklara taşıdı. Defne kaçıyor Ömer yakalıyor derken Ömer artık Defne'nin Pamir ile olan yakınlığına tahammül edemedi ve öfkelendiği bir anda Defne'nin dudaklarına yapıştı. Peki bu saatten sonra Defne'nin yelkenler fora olacak mı merak ile bekleniyor. 

Elçin Sangu ve Barış Arduç'un başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk, 14 Ekim Cuma günü yayınlanan bölümü ile 56. haftasına girdi. Ömer'in kalbini kırdığı Defne'yi tekrar kazanmaya başladığı, buna karşılık Defne'nin de olumlu tepkiler verdiği son bölüm, bir sonraki bölüm fragmanını merak ettirdi.  İşte Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı ve yaşanacak olaylar...

 

kiralık aşk son bölüm ile ilgili görsel sonucu
57. BÖLÜM FRAGMANI DEFNE'NİN ILIMLI HAVASINA TANIK EDİYOR


Yeni bölüm fragmanında Defne, Ömer'in kendisiyle yakından ilgilenmesi ve öpücükle karşılık vermesi dolayısıyla biraz daha ılımlı bir havaya bürünmüştür. Ömer'e olan kini artık eskisi gibi devasa değildir.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Sonunda Defne ve Ömer, baş başa kalırlar. Defne, Ömer’in hayatındaki hiçbir şeyin bıraktığı gibi olmadığını anlar. Artık gizli bir şey kalmamıştır. Defne, değişen, kötü giden, iyi olmayan her şey için kendini suçlar. Ömer’e öyle bir jestle gelir ki, Ömer hem şaşırır hem de mutlu olur. Bu jeste Ömer de jestle karşılık verir. Sinan’a gece yarısı gelen sürpriz telefon herkesi hayrete düşürdü. Bu defa Sinan-Seda yakınlaşması yaşandı.

kiralık aşk son bölüm ile ilgili görsel sonucu

KİRALIK AŞK 55. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
Ömer ve Pamir'in arasındaki gerginlik giderek tırmanıyor. Defne etrafına duvarlar örerken, Ömer bu duvarların gerisinde durmaya ve arkadaş  kalmaya niyetli değil. Köşeye sıkışan Defne artık rolleri belirlemek zorunda.  

 
Diğer yandan şirkette işleri yoluna koymaya çalışan Ömer'in imdadına can simidi Necmi yetişiyor. Bir de şirkette  tadilat telaşı var. Tadilat  tarihinde uzlaşma sağlanabilecek mi? Seda ve Sinan yakınlaşmasında yeni bir perde aralanıyor. Bir anda ortaya çıkan gerçek, bu gergin ortamı az da olsa yumuşatıyor.
Pamir rengini belli etti. Artık "bende oyuna dahil oluyorum" diyor ve kartlarını açıp Neriman'a meydan okuyor. Neriman'ın kumandası artık Pamir'de!

kiralık aşk son bölüm ile ilgili görsel sonucu
Koray yeniden dedikoduya çağ atlatacak bir performansta. İso ise yine fırtınalı sularda ve pusulası yine yüreği... Dükkana gelen sürpriz misafir İso'yu heyecana boğuyor.


Defne'nin sürpriz cesaret gösterisi hepimizi şaşkına çeviriyor. Defne artık hiçbir şeyden çekinmez halde ve belki de hiç olmadığı kadar kendinde...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nazakat     0000-00-00 harIka..aynen devam))Cok guzal aferIn
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü