Kiralık Aşk 57.bölüm fragmanı yayınlandı 21 Ekim yeni bölümde öyle şeyler oluyor ki...

Kiralık Aşk 57.bölüm fragmanı yayınlandı 21 Ekim yeni bölümde öyle şeyler oluyor ki...

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından hemen yayınlandı. Defne ve Ömer aşkında yeni gelişmeler meydana geliyor. Defne artık çok daha ılıman yaklaşıyor ilişkiye. Defne son öpücüğün ardından Ömer'den emin mi oluyor yoksa duygularına hakim olamadı mı merak ile bekleniyor.

Kiralık Aşk 57.bölüm fragmanı yayınlandı 21 Ekim yeni bölümde öyle şeyler oluyor ki...

Kiralık Aşk 57.bölüm fragmanı yayınlandı. Ömer ve Defne aşkı yeniden alev almak üzere. Defne ve Pamir'in yaklaşmasından sinir olan Ömer artık devreye girme zamanı geldiğini düşünerek sevdiği kız için savaş vermeye başladı. 

Dizinin yeni bölüm fragmanında Ömer ve Pamir arasında Defne savaşı devam ediyor. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanında Defne'yi kendine aşık etmek için elinden gelen her şeyi yapan Pamir, karşısında Ömer'i buluyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydanda gelen olaylar

Vicdan Defne’yi dürtüyor ve Ömer’e öyle bir jest ile geliyor ki; Ömer hem şaşkın hem mutlu. Bu jeste karşılık Ömer’in Defne’ye aldığı el emeği göz nuru armağanıyla hepimiz şaşkına dönüyoruz. Pamir masada restini çekti, artık Ömer’in açık açık üzerine oynuyor.

Sinan’a gece yarısı gelen sürpriz telefon hepimizi hayrete düşürüyor. Bu defa Sinan Seda yakınlaşması görülmeye değer. Seda’nın sorumlulukları ve Sinan’ın arzuları ilk kez kesişti. İlk viraj alınabilecek mi? Koray’ın sefer ki kurbanı Seda… Koray Seda’yı fena halde köşeye sıkıştırdı. Diğer yandan şirkette parti heyecanı yaşanıyor. Partinin onur konuğu, baş misafiri ve ev sahibi Koray Sargın kendiyle yine çok mutlu. Neriman planın ne durumda olduğunu partiye katılarak görme fırsatı yakalıyor. Parti; Ömer, Pamir ve Defne üçgenine yeni bir soluk getiriyor. Ve parti sonrası beklenmedik gelişmelerle aksiyon perdesi aralanıyor.

İso, dalgaları teker teker yardı. Ve şimdi kıyıya bir adım daha yakın. Türkan’ın yardım isteği İso ve Ayşegül’ü baş başa bırakıyor. İso evden çıkarken yüreği daha ferah. Ayşegül’ün ise içini kaplayan sıkıntılar giderek büyüyor.

KİRALIK AŞK DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Gerilimli bir finalin ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Defne, son karşılaşmadan sonra Ömer'e içinde kalan her şeyi söyledi. Şimdi ise sıra Ömer'de... Ömer'in bundan sonraki adımı şaşırtıcı ve oldukça iddialı!

Ömer ve Pamir'in arasındaki gerginlik giderek tırmanıyor. Defne etrafına duvarlar örerken, Ömer bu duvarların gerisinde durmaya ve arkadaş kalmaya niyetli değil. Köşeye sıkışan Defne artık rolleri belirlemek zorunda. Diğer yandan şirkette işleri yoluna koymaya çalışan Ömer'in imdadına can simidi Necmi yetişiyor. Bir de şirkette tadilat telaşı var. Tadilat tarihinde uzlaşma sağlanabilecek mi? Seda ve Sinan yakınlaşmasında yeni bir perde aralanıyor. Bir anda ortaya çıkan gerçek, bu gergin ortamı az da olsa yumuşatıyor.

Pamir rengini belli etti. Artık "bende oyuna dahil oluyorum" diyor ve kartlarını açıp Neriman'a meydan okuyor. Neriman'ın kumandası artık Pamir'de!

Koray yeniden dedikoduya çağ atlatacak bir performansta. İso ise yine fırtınalı sularda ve pusulası yine yüreği... Dükkana gelen sürpriz misafir İso'yu heyecana boğuyor. Defne'nin sürpriz cesaret gösterisi hepimizi şaşkına çeviriyor. Defne artık hiçbir şeyden çekinmez halde ve belki de hiç olmadığı kadar kendinde... Ömer ve Defne çıkmazında sizi ekrana kilitleyecek bu finali sakın kaçırmayın! Ve beklenen Defne Ömer karşılaşmasında kazanan aşk mı yoksa gurur mu olacak?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü