Kiralık Aşk 54.bölüm fragmanı yayınlandı Video

Kiralık Aşk 54.bölüm fragmanı yayınlandı Video

Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Cuma günü sezonun ilk bölümü ile ekranlara gelen Kiralık Aşk dizisi büyük bir heyecanla takip edilmişti.Dizinin takipçileri yeni bölümü merakla beklerken dizinin bu hafta cuma ünü yayınlanacak olan bölümünün fragmanı yayınlandı.

Kiralık Aşk 54.bölüm fragmanı yayınlandı Video

Star TV’nin ve ekranların cuma günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk’ın 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne’yi kazanmak için harekete geçiyor. Defne’nin kafası ise bir hayli karışık. Öte yandan Pamir Marden Defne’den bir hayli hoşlanıyor ve bunu Sinan’a söylüyor.

Kiralık Aşk 54. bölümü ile 30 Eylül Cuma akşamı Star TV ekranlarında…


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

53. Bölüm
Ömer aşkı mı seçti, gururunu ve prensiplerini mi? İşte öğrenme vakti geldi. Defne yükselişte, başı dik ve kararlı bu defa. Neriman, sahneye çıkıyor ve kartları yeniden dağıtıyor. Kim kimin için “Kiralık Aşk” olarak tutuluyor?
Asıl hikaye şimdi başlıyor!
Sinan artık başka bir yerde. Üstelik hayatımızı karmakarışık edecek bir Pamir Marden var artık. Seda Berensel sahneye çıkıyor. Yepyeni, sürpriz aşklar başlıyor. Sinyor İplikçi aşkıyla kavrulmuş, daha büyük daha çarpıcı, daha karanlık olarak dönüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü