Kerimcan'a destek kankası Caner'den geldi

Kerimcan'a destek kankası Caner'den geldi

Sosyal medya'da yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz geçtiğimiz günlerde Samsun'da katıldığı bir programda darp edilmişti.Kerimcan Durmaz'ın darp edilmesi olayının ardından ona destek yakın arkadaşı Caner Çalışır'dan geldi.

Kerimcan'a destek kankası Caner'den geldi

Samsun'da sahne aldığı sırada çıkan arbedede ağır yaralanan sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
 
CANER ÇALIŞIR'DAN MESAJ!
 
Geçtiğimiz aylarda  çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılan ve kısa süre içerisinde sağlığı yerine gelen Caner Çalışır, sosyal medyada paylaştığı yazısıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.
 
Yakın arkadaşı Durmaz'a destek olan ve adeta isyan eden Çalışır Instagram sayfasında şu sözlere yer verdi.

'Kendimizi kabullenmemiz zaman aldı'
 
KABULLENMEK BU KADAR ZOR OLMAMALI
 
"Kabullenmek zor çünkü bizim bile kendimizi kabullenmemiz içimizdeki şeyle başa çıkabilmemiz zaman aldı daha da alacak. Lakin neden izin verilmez insanın içinden geleni yaşamasına. Biz işimizi yapıyoruz sadece. Sizden gelen karşılıksız sevginin desteğin karşısında dik durmaya çalışıyoruz. Birilerine saldırmak, belki dövmek, küfür etmek. Anlık dürtülerinizin kimlerin ruhuna ne derece zarar verdiğini bilemezsiniz. Kaldı ki böyle şeyleri bilmek yetmez. Sizin gibi olamayanlara yaşam hakkı vermeniz gerek. Toplumun çoğunun sevip sahiplendiği insanlara nefret kusmak. Ancak o toplumun huzurunu bir de kendi sınavıyla mücadele eden insanların psikolojisini bozabilir. Kabullenmek bu kadar zor olmamalı."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü