Kerimcan Durmaz kimdir- kaç yaşında merak ediliyor! Kerimcan Durmaz kazancı

Kerimcan Durmaz kimdir- kaç yaşında merak ediliyor! Kerimcan Durmaz kazancı

Kerimcan Durmaz son günlerin en çok merak edilen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Aktif sosyal medya kullanan Kerimcan Durmaz'ın aylık kazancıda dudak uçuklatıyor. 1994 doğumlu olan Kerimcan Durmaz "Make-Up Artist"tir. Ünlü mekanlarda DJ'lik yapan Kerimcan Durmaz'ın aylık kazancı 200 bin lirayı geçiyor.

Kerimcan Durmaz kimdir- kaç yaşında merak ediliyor! Kerimcan Durmaz kazancı

Kerimcan Durmaz son günlerde en çok merak edilen isimlerin başında geliyor. Snapchat'ten attığı videolar ile milyonlarca takipçiye ulaşan Kerimcan Durmaz'ın aylık kazancı duyanları şaşırtıyor. 1994 doğumlu olan Kerimcan Durmaz  "Make-Up Artist"tir. Ünlü mekanlarda DJ'lik yapan Kerimcan Durmaz'ın aylık kazancı 200 bin lirayı geçiyor. 

​İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. 

Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda.

 Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir. Mac'de make-up olduğu dönemlerde periscope yayınları ile dikkat çekmeye başlamış sonrasında ise snapchat'i aktif olarak kullanmaya başlamıştır. 
Kerimcan şimdilerde Bodrum ve Çeşme başta olmak üzere bir çok beach'te ve gece kulübünde sahne alıyor. Sahne aldığı mekanlardan kazandığı paralar ile sık sık gündeme gelmeye devam eden Kerimcan Durmaz yaptığı yurtdışı seyahatleri ile de ilgiyi üzerine çekiyor. 

Son olarak Sabri Sarıoğlu2nun eşi Yağmur Sarıoğlu ile yaptığı amerika gezisi ile uzun süre gündemde kalmayı başarmıştır...

Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor.3 MİLYON LİRALIK ARACIN NEDEN PLAKASI YOK?

Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.

kerimcan durmaz kimdir kaç yaşında nereli kerimcan durmaz kazancı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü