Kartal Caner babadan Beşiktaş'lı Şükranla evlendi

Kartal Caner babadan Beşiktaş'lı Şükranla evlendi

Caner Erkin Şükran Ovalı birlikteliği evlilikle sonuçlandı.Beşiktaş'a bu sezon transfer olan ve başarılı bir sezon geçirmeye hazırlanırken sakatlanan Caner Erkin bir süredir birlikte olduğu Ovalı ile sade bir törenle evlendi.

Kartal Caner babadan Beşiktaş'lı Şükranla evlendi

Sade bir törenle evlenen Caner Erkin ve Şükran Ovalı çiftinin düğününe en yakın arkadaşlarından 14 kişi katıldı.

DAHA ÖNCE İPTAL ETMİŞTİ

Şükran Ovalı ve Caner Erkin 2 Ocak 2017'de İtalya'da evlenmek için yasal başvuruyu yapmıştı ama ani bir kararla nikâhı iptal etmişti.Düğün yeri ve davetli sayısı gibi konularda uzlaşamayan Ovalı ile Erkin, düğünü yine Roma'da yapmak üzere ileri bir tarihe erteleme kararı almışlardı.
 
BOĞAZDA EVLİLİK TEKLİFİ
Caner Erkin kiraladığı özel bir tekneyle Şükran Ovalı'yı Boğaz'da romantik bir tura çıkarıp evlilik teklif etmişti. Caner Erkin, evlilik teklifini üç karatlık tektaş yüzükle yapmıştı.

BU İKİNCİ EVLİLİĞİ

Ünlü futbolcu daha önce Asena Atalay ile evliydi. Ocak 2016 'da boşanan çiftin Çınar adında bir de oğulları vardı. 6 Yıl süren evliliğin boşanma davası ise sadece 5 dakika sürmüştü.

 
BOŞANMA HEDİYESİ 2 MİLYONLUK CİP
Caner Erkin eski eşi Asena Atalay'a boşanma hediyesi olarak 2 milyon 700 bin liralık cip hediye etmişti. Bu olay günlerce magazin gündeminde yer almıştı.
 
OĞLUNDAN İZİN ÇIKTI

Caner Erkin'in oğlu Çınar Şükran Ovalı'yı çok sevmiş, güzel vakit geçirmişti.Pedagog eşliğinde Şükran Ovalı'yı oğluyla tanıştıran Caner Erkin 'Oğlum Çınar Şükran'la beraber olduğumu ve onunla evleneceğimi biliyor. Artık evliliğimizin önünde hiçbir engel kalmadı.'demişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü