Karavan yarışması kazanan kim oldu 21 Aralık Erkekler mi kadınlar mı

Karavan yarışması kazanan kim oldu 21 Aralık Erkekler mi kadınlar mı

Karavan yarışmasını hangi takımın kazandığı merak ediliyor. Bugün erkekler takımı makarna ve çorba satışı yaptılar. Kadınlar ise farklı lezzetlerle müşterilerinin karşısına çıktı. Bugün erkekler takımının şefi Erdal oldu. Erdal bey makarna, çorba ve Erzincan lokumu yaptı. Kadınlar takımında ise bugünün şefi Havva hanım oldu. Kadınlar takımı 276 lira satış yaparken erkekler takımı gün sonunda 299 liralık satış yaptılar.

Karavan yarışması kazanan kim oldu 21 Aralık Erkekler mi kadınlar mı

Karavan yarışması hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Bugün yeni bölümü ile ekrana gelen Karavan yarışmasında erkekler ve kadınlar takımı yaptıkları yemeklerle yarıştılar. Erkekler takımının şefliğini bugün Erdal bey yaptı. Çorba, makarna ve Erzincan lokumu yapan Erdal bey takım arkadaşları tarafından çok eleştirildi. Erdal beyin yaptığı tatlının yanması da cabası oldu. 

Kadınlar takımının şefi ise Havva hanım oldu. Havva hanım ile Şaduman hanım arasında gerginlikler yaşandı. Erkekler takımı bugün 299 lira satış yaparak 276 lira satış yapan kadınlar takımını yendi. 
 

Atv ekranlarında öğle kuşağı uzun süredir dizilerin tekrarı ile doldurulmaya çalışılıyordu bu alandaki boşlukta kanal yönetiminin ne yapacağı merakla beklenirken Karavan isimli yarışma programı ile bu sorunun cevabı bulunmuş oldu.  Didem Uğurlunun sunuculuğunda Hafta içi her gün 13:40 itibari ile başlayan programda 5 bayan 5 erkek kendilerine tahsis edilen karavan içerisinde her gün bir yarışmacının ekip şefliği yaparak oluşturacağı menüyü istanbul’un çeşitli semtlerinde satmaya çalışacaklar iki gruba 2500 lira sermaye verilen yarışmada gün sonunda en yüksek ciroyu yapan takım birinci olurken cuma günü haftanın finalinde ise en az satışı yapan kişi yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kendilerine tahsis edilen karavanda her türlü ekipman hazırlanmış bir şekilde yarışmacılara teslim ediliyor.  medyapusulasi.com olarak yarışmacılara kolaylıklar diliyoruz Bay ve Bayan 5 erli iki grupta günün şefinin belirlediği menü için alışveriş yapacak olan ekip arkadaşları belirli bir süre içerisinde malzemelerini almak zorunda ve karavan içerisinde satışa hazır hale getirmek zorundalar yapılan menünün satış fiyatını aynı şekilde ekip şefi belirliyor. Ardından ise  belirlenen satış noktasında çevredeki kişilere yaptıkları ürünü satmaya çalışacaklar toplamda dört haftanın sonunda ise büyük ödülün sahibi olacak. Grupların her gün satıştan kazandıkları para 15 temmuz  dayanışma kampanyasına bağışlanacak.

Gün Sonunda Kadınlar Takımı 277 liralık satış yaptılar erkekler takımı 299 lira satış yaptılar bu sonuca göre günün kazananı erkekler takımı oldu.

karavan yarışması kazanan karavan yarışmasını kim kazandı karavan yarışması 21 aralık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
emine     0000-00-00 Adam dort dortluk digerleri liderlik icin adamI kucumsuyorlar onu yardIm etmeyip haksIz yere gonsermeye calIsIyOrlar.erzincanlI erdal beyi cok beyeniyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü