Karanlığın Elli Tonu ne zaman vizyona girecek?

Karanlığın Elli Tonu ne zaman vizyona girecek?

Grinin Elli Tonu filminin ikincisi yakında vizyona girmeye hazırlanıyor. E. L. James’in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘Karanlığın Elli Tonu’ filminin fragmanı kitabın hayranlarını heyecanlandırdı. Filmde, Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz.

Karanlığın Elli Tonu ne zaman vizyona girecek?

E. L. James’in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘Karanlığın Elli Tonu’ (Fifty Shades of Darker) filminin ikinci fragmanı yayınlandı.

Erotik-dram türündeki filmin başrollerini Dakota Johnson ve Jamie Dornan paylaşıyor. Filmde ayrıca Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Marcia Gay Harden, Bella Heathcote ve Marcia Gay Harden gibi isimler de yer alıyor.

 Karanlığın 50 Tonu (Fifty Shades of Darker) fragmanı rekor kırdı Karanlığın 50 Tonu (Fifty Shades of Darker) fragmanı rekor kırdı


‘Grinin Elli Tonu’ (Fifty Shades of Grey) adlı yapımın ikinci filmi olan ‘Karanlığın Elli Tonu’nda (Fifty Shades of Darker) Anastasia Steele ve Christian Grey karakterlerinin şehvet oyunu devam ediyor. ​
 
KARANLIĞIN ELLİ TONU NE ZAMAN GÖSTERİME GİRECEK?

Filmde, Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey'in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir.

karanlığın elli tonu karanlığın elli tonu vizyon tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü