Kara Sevda 52.bölüm fragmanı merak ediliyor!

Kara Sevda 52.bölüm fragmanı merak ediliyor!

Kara Sevda yeni bölüm ile bir hafta arayla izleyicisiyle buluştu. Kara Sevda'da Kemal Deniz'in kendi kızı olduğunu öğrenmenin öyle bir yolunu buldu ki. Kara Sevda son bölüm ile yine Diriliş Ertuğrul 'dan sonra en çok izlenen dizi olmayı başardı.

Kara Sevda 52.bölüm fragmanı merak ediliyor!

Kara Sevda'da heyecan dolu bir bölüm daha ekranlara geldi. Kara Sevda son bölümde Deniz'in kimin çocuğu olduğ ortaya çıkacak Kemal'in bundan sonra nasıl bir yöntem izleyeceği merak konusu olurken hiç şüphesiz bir an olsun kızını o adam ile bir arada tutamayacaktır. 

İddialı sahneleriyle hafızalara kazınmayı başaran Kara Sevda’nın ekrana gelen son bölümünde Emir ve Kemal savaşı iyiden iyiye kızışırken; Deniz ile ilgili sürpriz bir karar alan Nihan, Emir’in kötü sürpriziyle büyük bir şok yaşamıştı. Finalde ise uzun süredir beklenen şey olmuş, ipuçlarını takip eden Kemal, Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrenmişti. Son bölümün ardından Kemal’in yapacaklarını merak eden izleyiciler, Kara Sevda 51. bölüm fragmanları için sabırsızlanmıştı. Kara Sevda yeni bölüm fragmanlarında Kemal’in öğrendiklerinden sonra yapacaklarına dair önemli tüyolar var! İşte, günlerdir büyük bir heyecanla beklenen yeni fragmanda öne çıkan detaylar ve son bölümde yaşananlar!

kara sevda 52.bölüm ile ilgili görsel sonucu

Yeni bölümde Kemal ve Nihan arasında romantik sahneler yaşanıyor. Birbirlerine özlemlerini dile getiren ikilinin en yakınlaştığı anlarda ise Kemal’den sürpriz bir itirafgeliyor. Nihan'a her şeyi itiraf eden Kemal, gözünü karartıyor ve gizli bir plan hazırlıyor. 

kara sevda 52.bölüm ile ilgili görsel sonucu

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nihan, Emir’e niye Kemal’le birlikte olduğunu açıklamaya çalışırken, Deniz, ateşlendi ve Vildan tarafından hastaneye götürüldü. Bu küçücük hastalık bile, Emir'in haddinden fazla endişelenmesine sebep oldu. Nihan, Emir’in Deniz’e karşı artan boğucu ilgisi ile dehşete kapıldı. Emir ve Deniz arasındaki bağlar tahmininin ötesinde bir hızla gelişmekteydi. Bu durum Nihan’ı en büyük kararlarından birini almaya itecektir. Ama bu karar, Emir’in dikkatinden kaçmaz ve Nihan’ı tahmininden büyük bir felaketin içine attı.  Zeynep, Emir ilişkisinin ortaya çıkması Soydere ailesini temelden sarstı. Zeynep artık parasız, çaresiz ve yapayalnızdı. Zeynep’e en zor gününde el uzatan Emir oldu. Hem de Zeynep’in çok uzun zamandır beklediği, hayal ettiği bir hediyeyle birlikte…  Emir, Kemal’in şirketteki hesap hareketleri üzerinden neyi araştırdığının, hangi sorunun peşine düştüğünün farkına vardı. Kemal, giderek Deniz’in sırrına yaklaşıyordu. Kemal, yüreğindeki bilmeceyi çözecek cevabın kapısını açmak üzereyken, Emir sonucunun çok ağır olacağını bildiği bir karar aldı.

KÜS KÜS BAŞROLDELER

Star TV ekranlarında yayınlanan dizi Kara Sevda’da Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in küs olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve güzel oyuncu Neslihan Atagül’ün sette birbirlerine selam dahi vermedikleri iddia edildi.

Star TV ekranlarında reyting rekorları kıran dizi Kara Sevda’nın başrollerinde görev alan Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün küs olduğu iddiası herkesi çok şaşırttı.

Kara Sevda’da Burak Özçivit ve Neslihan Atagül Birbirine Küs!

Replikleri bile farklı ortamlarda çalışıyorlar!

Star TV’de iyi bir yayın hayatı olan dizinin başrollerinde yer alan Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün küs oldukları iddiasının da geçmişe dayandığı öğrenildi. Diğer yandan Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün repliklerini bile farklı ortamlarda çalıştıkları iddia edildi.

Hiç sohbet etmiyorlar!

İkilinin sahne çekimlerinin yapılmasının ardından kendilerine ayrılan bölümlere gittikleri ve hiç sohbet etmedikleri öğrenildi.

Ortaya atılan bu iddiaya yönelik olarak Kara Sevda ekibinden bir cevap gelip gelmeyeceği de merak konusu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü