Kara Sevda 46.bölüm fragmanı merak ile bekleniyor! 30 Kasım yeni bölüm

Kara Sevda 46.bölüm fragmanı merak ile bekleniyor! 30 Kasım yeni bölüm

Kara Sevda 46.bölümde neler olacak dört gözle bekleniyor. Emir Kemal savaşı son sürat giderken Nihan ise ikili oynamaktan her an hata yapabilecek konuma geldi. Kara Sevda yeni bölümde Kemal'i bekleyen büyük tehlike ve sonrasında yaşanacaklar merak konusu oldu.

Kara Sevda 46.bölüm fragmanı merak ile bekleniyor! 30 Kasım yeni bölüm

Kara Sevda yayınlanan son bölümü le izleyenleri ekranlara toplamayı başardı. Nihan ve Kemal'in yeniden yakınlaşması aslında hrkesin dikkatini çekince ilk hamle Asu ve Emir'den geldi. Kemal karısını Kemal'den uzak tutmak için elinden geleni yaparken başka çaresi kalmadı Kemal'i cinayet ile yargılatmak istedi. Kara Seva 46.bölüm fragmanı merak ile bekleniyor.

kara sevda 46.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

EMİR’İN KÖTÜLÜKLERİ BİTMİYOR

Kemal’i Nihan’dan uzak tutmayı amaçlayan Emir, yine hain bir planı devreye sokmaya amaçlıyor. Kemal’e tuzak kurmayı hedefleyen Emir, can düşmanını cinayet iftirası ile cezaevine göndermeyi düşünüyor. Bakalım Kemal bu belayla nasıl mücadele edecek?

kara sevda 46.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Bir sırrın daha hükmü bozulmuş, Kemal, Nihan’ın Emir’in yanında neden kaldığına dair bir gerçeği öğrenmiştir. Nihan’ın Emir’e duyduğu nefret ve intikam hissi, Kemal’in kara sevdasının umududur. Artık vazgeçmek yoktur. Kemal, hikayelerinin mutlu sonla biteceği gün gelene kadar, Nihan’ın direncine rağmen savaşacaktır. Nihan ise korkularını ve Emir tehdidini bir kenara bırakıp, çok istemesine rağmen, aşkın kollarına kendini bırakamaz. Doğru zaman gelmeden atacağı her adım, Deniz’i tehlikeye atacaktır.

Asu, Kemal’i ayrılık kararından döndürmek için tüm yolları dener. Bu yoldaki gizli ‘’destekçisi’’ Emir gibi gözükse de; Emir’in Kemal’le ilgili başka planları vardır. Kemal’in Ozan’ın cinayetini çözmeye çalışıyor olması, Emir’in hayatını altüst edebilecek kudrette bir sonuca gebedir. Emir bu riski asla göze almaz. Kemal’i yolundan tamamen çıkarmak için eli yükseltir. Kemal’in cinayetten hüküm giymesini sağlayacak şeytani bir plan kurar.

Nihan Kemal’den uzakta durmaya çalışsa da, kalbinin çizdiği rotayı takip ettiğinde, Kemal’i karşısında bulur. İçten içe, engel olamadığı bir mutlulukla Kemal’e yakalanır.
Yeni gün iki kara sevdalı için tehlikelerle dolu başlar. Kemal kendisini bekleyen tuzağa adım adım ilerlerken; Nihan, Emir’in saklamaya çalıştığı gerçeklere tahminden fazla yaklaşır.
Emir, kurduğu kapana Kemal’in düşmesini beklerken, Nihan’ın imdat çığlığı Kemal’e kadar ulaşacaktır.

Kara Sevda 45.Bölüm 4y.jpg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü