Kara Sevda 39.bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı merak ediliyor!

Kara Sevda 39.bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı merak ediliyor!

Kara Sevda son bölümü yine heyecanı kaldığı yerden devam ettirdi. Nihan yine yeniden Emir'in yanındadır. Nihan bebeği ve intikamı için Emir ile yaşamaya karar aldı aslında karar almadı bir nevi kabul etmek zorunda kaldı. Kara Sevda yeni bölümde neler olacak şimdiden merak konusu oldu.

Kara Sevda 39.bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı merak ediliyor!

Kara Sevda yine izleyenleri ekranlara toplamayı başardı. Her hafta olduğu gibi soluksuz izlenen bir bölüm ile ekranlara gelen Kara Sevda'da restleşmeler devam ediyor. Nihan Kemal'in yanına gidip hayatının en zor anını yaşar ve sonrasıda öyle bir karar alır ki Kemal o gün yaptıklarına bin pişman olacaktır. 

Asu ise Emir'in yaptığı teklife evet demek zorunda kalır. Bu durum Kmal'in hiç hoşuna gitmez. Son bölümde Kemal ile Asu'nun nefes kesen dansları ise izleyenlerin soluksuz izlediği sahneler oldu. Kara Sevda 39.bölüm ile 12 Ekim Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarına yerini alacaktır.

kara sevda 38 bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Nihan, kızı Deniz’e kavuşur. Emir, Nihan’ın kendine teslim olduğunu ve Nihan’la yeni düzenlerini kurduğunu zannederken, Nihan’ın uzun vadeli intikam planından habersizdir. Nihan, kızını her türlü tehlikeden uzak tutmaya çalışırken, cephelerinin çok net belli olduğu savaşına başlar. Bu savaşta, artık Kemal’in kafasını karıştırmasına izin vermeyeceğini söylese de, Kemal’den uzak kalmayı kalbine anlatabilmesi çok güçtür. 

Kemal ise hapisten çıktıktan sonra gerçek düşmanıyla da karşı karşıya geleceği arenayı hazırlar. Kalbinin etrafına ördüğü duvarların ise aşılmaz olmadığını Nihan’ı her gördüğünde yeniden hatırlar. 

kara sevda 38 bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Öte yandan Zeynep, Emir’e yardım ettiği için ilk darbeyi hiç beklemediği bir yerden alır. Zeynep, yeni dertleriyle ve Emir’e duygularıyla baş etmeye çalışırken, karşısına çıkan Hakan Zeynep’i çok geriye, Ozan’la olan geçmişin vicdan azabına iter. Çünkü Hakan’ın elinde Ozan’ın öldüğü güne ait çok önemli bir “delil” vardır. 

Emir, Asu’yu Kemal’e karşı çok zor bir pozisyon içine sokacak bir anlaşma yapar. Asu, içine düşmekten kaçamayacağı bir tuzakla karşı karşıya kalır. 

Kemal’in de Emir’e iş dünyasında hazırladığı çok büyük bir sürpriz vardır. Emir, kazandığını zannederken, Kemal kendi kurallarının tarihini yazmaya yeni başlamıştır. Bu tarihi yazarken, en zorlanacağı savaşı yine Nihan’a karşı verecektir. Kemal’in kalbinin, aklına ve öfkesine karşı vereceği mücadele Emir’le savaşından daha çetin geçecektir.

Emir’in hamlesiyle, Nihan’la Kemal’in yolu “tesadüfen” kesişir. Emir oyun kurucu olarak oturduğu masada, Kemal’in ataklarıyla çok zor anlar yaşar. Emir, Kemal, Nihan üçgenindeki her adımın sarsıntısı da büyük olur. 

kara sevda 38 bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Emir için en büyük tehlike, Deniz’in kendi kızı olduğu gerçeğine uyanabilecek Kemal’dir. Nihan’ı bu konuda çok sert uyarır. Nihan da Deniz’i Kemal’den uzak tutmakta kararlıdır. Kemal’in hayatlarına tekrar girmesi demek, her şeyin başa sarması, çocuğunun hayatının Emir’le Kemal arasındaki savaşta riske girmesi demektir. Bu konuda Emir’e kesin sözler verse de, Kemal’le Deniz’in karşılaşmasının önünü ne Nihan, ne de Emir kesebilecektir. 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kara sevda     0000-00-00 Kara sevda
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü