Kara Sevda 38.bölümde neler olacak merakla yeni bölüm fragmanı bekleniyor!

Kara Sevda 38.bölümde neler olacak merakla yeni bölüm fragmanı bekleniyor!

Kara Sevda son bölümü ile izleyenleri ekranlara toplamayı başardı. Kara Sevda'da yıllar bir anda geçti. Kemal cezaevinden çıktı. Emir ise tüm kötülüklerine kaldığı yerden devam ediyor. Nihan ise bebeği için büyük acılar yaşıyor. Kara Sevda 38.bölümü ile 5 Ekim Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında yerini alacak.

Kara Sevda 38.bölümde neler olacak merakla yeni bölüm fragmanı bekleniyor!

Kara Sevda 'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Muhteşem oyuncuları ile izleyen herkesi ekrana toplamyı başaran Kara Sevda'da beklenen Kemal ve Nihan buluşması yaşandı. Yıllardır kardeşi yüzünden Emir ile aynı hayatı yaşamak zorunda kalan Nihan bu kez kızı için Emir'e boyun eğecek mi yoksa aşkını dolu dizgin yaşayacak mı?

Kemal Nihan'dan intikam alırken aslında hayatının hatasını yaptığının farkında değildir. İntikam ateşi onu çok daha fazla hata yapmaya sevk eder. Kara Sevda 38.bölüm ile 5 Ekim'de Star Tv ekranlarında yerini alacak. 

kara sevda 37.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Ona zarar veren, büyükaten küçüğe herkese bedelini ödetmeye yemin eden Kemal, intikamını en küçükten almaya başlar. İki düşmana dönüşen Nihan ve Kemal’in yüzleşmesi, aralarındaki son bağları da yük eder. Emir’in kaçırdığı Deniz’e ulaşmaya çalışan Nihan, tüm kapıların tek tek yüzüne kapanmasıyla, bu mücadelesinde tek başına kalır. Nihan çaresizce Emir’in şartlarını kabul ederek, yepyeni bir sürecin içine girer. Nihan da artık Deniz için savaşmaktadır ve hem Kemal hem de Emir’i tüm yaptıkları için pişman etmeye kararlıdır.

Kara Sevda 37. bölüm fragmanında Nihan kızının peşine düşüyor!

Kemal’in yoldaşı Zehir’in gizemli geçmişi, Emir’in kirli eli Zehra ile yollarının kesişmesiyle açığa çıkıyor. Emir’in kirli işleri ve Kemal’le olan savaşındaki en önemli silahı Zehra, Zehir’le olan ortak geçmişiyle, bu tehlikeli savaşın bir önemli bir parçası oluyor.
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gunel     0000-00-00 Cox seviyorum sizleri......bu gunun Kadir inanir gibi bir oyuncusu burak ozcivit
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü