Kainat güzeli like yapınca Fahriye panikledi!

Kainat güzeli like yapınca Fahriye panikledi!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aşkına gölge gibi düşen İranlı model Mahlagha Jaberi sosyal medyada Burak Özçivit'e olan beğenisi Fahriye Evcen'i panikletince hemen ard arda birlikte fotoğraflar yayınlandıktan sonra bir de kamera karşısına geçip mutluyuz pozları verildi.

Kainat güzeli like yapınca Fahriye panikledi!

Çalıkuşu isimli dizide başlayan büyük aşk ilk zamanlarda ortaya çıkmadı ama sonradan daha fazla dayanamyıp aşklarını dolu dolu yaşadılar, yaşıyorlar. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aşkına sosyal medyada 

Gözde çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, önceki akşam Arnavutköy'de yemek yedi. Mekandan aşkıyla el ele çıkan Özçivit, Evcen'in başrolünde yer aldığı atv'nin dizisi 'Ölene Kadar'ı beğenerek izlediğini söyledi. Burak Özçivit, düğünle ilgili ise belirsiz konuştu. 

Düğün ve balayı için kendilerine birçok sponsorluk teklifi gelen Özçivit ile Fahriye Evcen, "Sponsorluk ve diğer teklifler için konuşmak erken" dedi. Burak Özçivit, instagram'da engellediği İranlı model Mahlagha Jaberi sorulunca ise gülmekle yetindi..

Mahlagha Jaberi, Burak Özçivit'e patladı

iRANLI MODEL BURAK'I BEĞENDİ

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'le aşk yaşayan ve kısa bir süre önce güzel oyuncuya evlenme teklifinde bulunan Burak Özçivit, geçtiğmiz hafta sonu özel bir etkinlik için Dubai'ye gitti.

Dubai'de bulunduğu süreç içerisinde sosyal medya hesabı üzerinden fotoğraflar paylaşan Özçivit'e sürpriz bir yorum geldi. Mahlagha Jaberi, yakışıklı oyuncunun fotğraflarının altına 'Seni seviyoruz', 'Yakışıklı' gibi yorumlarda bulunması gündem olmuş ve bazı dedikodulara yol açmıştı.

Sosyal medya üzerinden kullanıcılar ve kulisler tarafında bu gelişmeler, 'Fahriye evcen'i kıskandıracak yorum' diye yorumlanmasına sebep olmuştu.

EVCEN'İN GÖNLÜNÜ ALDI, JABERİ'YE MESAJ GÖNDERDİ

Tüm bu gelişmelerden sonra Burak Özçivit, sosyal medya hesabı üzerinden sevgilisi Fahriye Evcen'le fotoğraf paylaşarak dedikoduların önüne geçmişti.Yakışıklı oyuncunun ilk kez sevgilisiyle paylaşımda bulunması İranlı model Mahlagha Jaberi'ye mesaj gönderdi şeklinde algılanmıştı.

Bu paylaşımı gören Kainat güzeli olan İranlı modelin Burak Özçivit'i takipten çıktığı ileri sürüldü.

Burak beni incitti!

ÜNLÜ MODEL SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen ve dünyaca tanınan İranlı model bu gelişmelerden sonra sitem dolu ifadelerde bulundu. Burak Özçivit'le ilgili konuşan Jaberi, 'profesyonel bir ünlü değil' ifadelerinde bulunarak sözlerine şöyle devam etti;

"Çok yetenekli bir aktör. Rol aldığı dizideki performansı dikkatimi çekmişti. Hayranı olmuştum.Bir hafta önce kendisine Instagram'da 'sizi seviyoruz', 'yakışıklı' gibi yorumlarda bulundum.

Yorumlarımdan hemen sonra beni engelledi. Ona iyi bir mesaj yollamaktan başka bir amacım yoktu. Özel hayatıyla ilgili bir bilgim yok. Artık onun çok profesyonel bir ünlü olduğunu düşünmüyorum. Hiçbir ünlü, fanı iyi bir yorum yaptı diye onu engellemez.Bu bir hata mıydı bilmiyorum ama beni incitti. Onun özel hayatına saygı duyuyorum." şeklinde sitem dolu cümlelerde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü