Kafa kovana dönmüş!

Kafa kovana dönmüş!

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak babasının saçlarını almış. Babası gibi gür ve kıvırcık saçlara sahip olan Dilan Çıtak kuaförüne gittiğinde büyük bir şok yaşamış. Dilan Çıtak'ın kuaöfürü o hacimli saçların içinden 3 tane ölü arı çıkartmış.

Kafa kovana dönmüş!

Dilan Çıtak'ın saçları genetik. İbrahim Tatlıses'in de gençliğinde gür ve kıvırcık saçları vardı. İbrahim Tatlıses’in Işıl Kundakçı’dan olan kızı Dilan Çıtak’ın saçları kendi deyimiyle ‘brokoli’ modunda! 

Dilan Çıtak geçenlerde fön çektirmek için kuaföre gitti. Kuaför şok oldu. 

Çünkü Dilan Çıtak’ın saçları arasında 3 tane ölü arı buldu! Dilan bu olayı babasına kahkahalarla anlattı. 

DİLAN ÇITAK KİMDİR?
 

Sizi ilk olarak ‘Su Gibi’ isimli programda gördük. O programda bomba patladı. İbrahim Tatlıses’in kızı olduğunuz iddiası ortaya atıldı. Hatta bunu sizin planladığınız bile söylendi...

- İşin aslını anlatarak başlayayım. Program ekibi buna dair birtakım haberler duymuş. Ağlayarak programda anlatmam için üzerimde baskı kurdular. Ev, araba teklif ettiler. Böyle bir şeyi asla yapmayacağımı söyledim. Sonunda orada bir seyirciye bunu tembihlemişler. Ve seyirci söz alıp bunu dile getirdi. Ben olayı anladığım an hemen programı terk ettim zaten.

İbrahim Tatlıses’in kızı olma iddianız sakladığınız bir şey miydi?

- Ben zaten bir babayla büyüdüm, Cem Çıtak. Büyük bir sevgiyle yetiştiğim için de hayatımdaki biyolojik babayı kurcalamak istemedim.

Dilan Çıtak ve hayat hikâyesi

Yavaş yavaş gidelim. En başa sarsanıza. Nasıl bir evde büyüdünüz?

- Annem tekstilci. Babam teknik direktördü. Büyük bir aşkla evlenmişler. Bir kız, bir erkek kardeşim var. Babam bana büyük aşkla bağlıydı. “En çok seni seviyorum. İlk göz ağrımsın, denizin dibindeki inci tanemsin” derdi. Hiçbir zaman öz kızı değilmişim gibi davranmadı.

Peki öz babanız olmadığını nasıl anladınız?

- Kendim hissettim aslında. Biraz kavgacı bir yanım olduğu için 10 yaşında psikiyatriste gitmeye başladım. Cem Çıtak’ın öz babam olmadığını hissettiğimi ilk kez doktoruma itiraf ettim.

Neden böyle bir hisse kapıldınız?

- Bilmiyorum. Anne ve babamın düğün davetlerini, fotoğraflarını bile araştırdığımı hatırlıyorum. Ama bana sekiz aylık hamileyken evlendikleri için bir şey bulamamıştım. Neyse! Doktorum annemle konuştu ve o da bana gerçeği itiraf etti.

Ne hissettiniz?

- O anda sadece babamın aslında babam olmamasına üzüldüm. Ama büyüdükçe aradaki biyolojik bağın çok önemli olmadığını anladım. Baba sevgisini öz babasıyla yaşayan bir çocuktan daha çok hissetmiş olabilirim.

Peki babanızın İbrahim Tatlıses olduğunu duymak...

- Küçüktüm nedenini tam bilmiyorum ama içgüdüsel olarak babamın İbrahim Tatlıses olduğunu hissediyordum!

Anneniz bu hikâyenin başını ve İbrahim Bey’le yaşadıklarını nasıl anlatıyor?

- Hiç sormadım.

İnsan böyle bir şeyi nasıl merak etmez?

- Annemle bu konulara hiç girmedik. Ben sadece Cem Çıtak’la ilişkisini merak ettim. Şunu biliyorum. Annem bana hamile kaldıktan sonra babamla tanışıyor ve “Benimle artık görüşmeyebilirsin hamileyim” dediğinde babam “Ne zaman buluşuyoruz?” diyor.

Dilan Çıtak ve hayat hikâyesi

Karşınızdaki anneniz dahi olsa insan sorgulamaz mı? Neyse İbrahim Tatlıses’in gerçekten kızı mısınız?

- Bana bir bakar mısın? Ne düşünüyorsun?

Bence benziyorsunuz. Siz de kendinizi o kadar benzetiyorsunuz yani...

- Ben benzetmesem de insanlar benzetiyor. Annem ne derse kabulüm. Onun dediği bir şeyin aksini iddia etme lüksüm olmaz. Bir de ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Annenize bunları sizden sakladığı için kızdınız mı?

- Ona kızmamı gerektiren bir şey yok. Âşık olduğu ve bana sahip çıkmak isteyen insanla evlenmiş.

Annenizin 90’larda İbrahim Bey’in kızı olduğunuzu açıkladığı, sonra susması için evler, arabalar teklif edildiği yazıldı...

- Hiç öyle bir açıklama görmedim. Ayrıca annem hep kendi parasını kazandı. Bunun dışında bildiğim annemin bir dava falan da açmadığı ama tabii asparagas haberler yapılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü