Justin Bieber'dan şok açıklama! Reklam için...

Justin Bieber'dan şok açıklama! Reklam için...

Selena Gomez geçtiğimiz günlerde The Weeknd ile görüntülenmişti. Selena Gomez ile The Weeknd'in samimi görüntüleri hakkında Justin Bieber flaş bir açıklamada bulundu. Justin Bieber Selena Gomez'in ilgi çekmek ve yeni albümünün reklamını yapmak için bu toplara girdiğini söyledi.

Justin Bieber'dan şok açıklama! Reklam için...

Geçtiğimiz günlerde samimi bir şekilde görüntülenen Selena Gomez ve ünlü şarkıcı The Weeknd‘in birlikteliği müzik dünyasını fena karıştırdı. The Weeknd’in eski sevgilisi model Bella Hadid’in Selena Gomez’i sosyal medyada takip etmeyi bırakmasının ardından şimdi de Gomez’in eski sevgilisi Justin Bieber topa girdi. 

Paparaziler tarafından eski kız arkadaşının özel hayatıyla ilgili sorulara maruz kalan Kanadalı şarkıcı sessizliğini koruyor gibi görünse de ona yakın kaynaklar çoktan TMZ’ye konuştu. 

Buna göre Bieber; Gomez'in sadece ilgi çekmeye çalıştığını düşünüyor. 
 
YENİ ALBÜM İÇİN...


Selena’nın The Weeknd’i tanıtım amaçlı kullandığını düşünen ve bu yüzden onunla birlikte olduğunu iddia eden Justin Bieber'a göre "Daha önce de Zedd ile samimi görüntüler veren güzel şarkıcının yeni albümü için promosyona ihtiyacı var. 

Selena Gomez ile Justin Bieber arasında son olarak Sofia Richie yüzünden polemik yaşanmıştı. Selena Gomez'in hayranları Kanadalı şarkıcının sevgilisi hakkında yorumlar yazınca Justin Bieber onlara tepki göstermiş, Selena Gomez de tartışmaya katılmıştı. Bunun üzerine Justin Bieber 77 milyon takipçisi olan Instagram hesabını kapatmıştı. 

Justin Bieber'a yakın kaynakların sızdırdığı reklam iddiaları üzerine Selena Gomez'in ne diyeceği merak ediliyor. Hatta yeni bir polemiğin Gomez-The Weeknd ilişkisinden daha fazla ilgi çekeceği konuşuluyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü