İstenmeyen gelin ilan edilmişti şimdi evlilik için...

İstenmeyen gelin ilan edilmişti şimdi evlilik için...

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı çiftinin aralarındaki aşk ne zaman nikah masasında noktalanacak merak konusu oldu. Gazetecilerin evlilik sorusuna verdiği cevap akıllarda bir soru işareti bıraktı.

İstenmeyen gelin ilan edilmişti şimdi evlilik için...

İstenmeyen gelin olarak ilan edilen Özge Ulusoy her şeye rağmen Hacı Sabancı ile büyük aşk yaşamaya devam ediyor. İşiyle yoğun bir şekilde ilgilenen Özge Ulusoy evlilik sorusuna kafa karıştıran bir cevap verdi.

Mag dergisine konuşan Özge Ulusoy, “Sevgiliniz Hacı Sabancı’ya ilk görüşte mi aşık oldunuz?” sorusunu “Hacı ile ortak arkadaşlarımız aracılığıyla tanıştık. İlk görüşün de etkisi vardır ama biz daha çok tanıyarak sevdik” diye yanıtladı.


Sabancı için “En yakın arkadaşım, eğlenceli ve saygın” diyen Ulusoy, “Evlilik planlarınız var mı?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “İkimizde çok yoğun çalışıyoruz. Doğru zaman geldiğinde bu zaten olacaktır ama şu an değil.”

Evlilik için doğru zamanı bekliyoruz!

ÖZGE ULUSOY GELİNLİK PROVASI YAPTI

Özge Ulusoy ve Şenay Akay, önceki gün İstanbul Lütfi Kırdar'daki Evlilik Hazırlıkları Fuarı kapsamında podyuma çıktı.
Beyaz gelinlik içindeki ünlü mankeni görenler "Özge, sevgilisi Hacı'yla evlenmeden önce prova yaptı" dedi. Şenay Akay ise binlerce taşla hazırlanan Türk bayrağı motifli gelinliğiyle podyuma çıkarak 'Memleketim' şarkısı eşliğinde yürüdü.

ŞENAY AKAY EVLENMEK İSTİYOR

2017 yılından çok umutlu olduğunu söyleyen Şenay Akay, "İnşallah 3 ay içinde birini bulursam evlenmek istiyorum" diye konuştu.

Özge Ulusoy kıyafetlerini satıyor

KIYAFETLERİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Ünlü manken Özge Ulusoy ikinci el kıyafetlerini internette satışa çıkardı. Diğer ünlüler gelirlerini hayır kurumlarına bağışlarken Özge parayı kendine alacak.
Hacı Sabancı ile aşk yaşayan manken Özge Ulusoy, dolabındaki kıyafetleri satışa çıkarttı. Güneş'te yer alan habere göre; İnternet üzerinden bir site aracılığıyla dolabını kadınların beğenisine sunan Özge Ulusoy, "Topuk boyu yüksek botlar, kış günlerinde dar paça pantolonlar kadar mini-maksi elbiselere de tamamlayıcı oluyor. Ayakkabıda olan iddiamı minimal ve özgün elbiselerle tamamlıyorum. Mini boy ve maksi boy elbiselerinde sadelik ve kaliteli detaylar dikkat çekiyor" dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü