İşte Benim Stilim'de kim elendi 4 Aralık 2016 10 bin lirayı kim kazandı belli oldu

İşte Benim Stilim'de kim elendi 4 Aralık 2016 10 bin lirayı kim kazandı belli oldu

İşte Benim Stilim yarışmasına kimin veda ettiği pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. İşte Benim Stilim bugün eleme bölümü ile ekrana geldi. İşte Benim Stilim'in bugün akşam ki bölümünde 1980'ler konsepti işlendi. Gece finalinde 10 bin lirayı kazanan isim Melek Çağan oldu. Yarışmaya veda eden ise Dilara Kayalı oldu.

İşte Benim Stilim'de kim elendi 4 Aralık 2016 10 bin lirayı kim kazandı belli oldu

İşte Benim Stilim haftanın finalinde yarışmaya ve hayallerine bir isim veda etti. 4 Aralık elemesi bugün yapıldı. Heyecan dolu bir mücadelenin yaşandığı bölümde 1. olan isim 10 bin TL'nin sahibi oldu. Peki, 4 Aralık'ta İşte Benim Stilim'den kim elendi?

İşte Benim Stilim macerası bugün haftanın finali bölümüyle devam etti. Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği, Kemal Doğulu, Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın jüriliğini üstlendiği İşte Benim Stilim'de kim elendi? sorusunun yanıtı, "1980'ler" konseptiyle arandı. Gerek formatıyla gerekse birbirinden iddialı yarışmacılarıyla adından söz ettiren moda programında haftanın birincisi Melek Çağan oldu. Tüm jüri üyelerinden tam puan alarak birinci ilan edilen Melek Çağan, 10 bin TL'nin de sahibi oldu. Nefes kesen bir mücadelenin yaşandığı bölümde jüriden en düşük oyu alan 3 isim elemeye kaldı. Peki, İşte Benim Stilim'de bu hafta kim elendi?

KİM ELENDİ?

Birbirinden iddialı kombinlerin yarıştığı bölümde elemeye kalan isimler Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu ve Bahar eleme potasına kaldı. Dilara Taşkın, arkadaşlarının ortak oylaması sonucunda eleme potasından çıkarıldı. Kimin eleneceğini belirleyen jürinin oylaması oldu. Yapılan oylama sonucunda jüriden çoğunluk oy alan Dilara Kayalı, İşte Benim Stilim'e veda etti.

KONUK İSİMLER

Eleme heyecanının yaşandığı geceye sürpriz bir isim de konuk oldu. Bir ses yarışmasında söylediği İncirler Olana kadar şarkısıyla ünlenen İlyas Yalçıntaş, gala gününe şarkısıyla renk kattı. Güç Bende şarkısıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Tuğba Yurt, güçlü sesiyle hem stüdyodakileri hem de ekranbaşındakileri eğlendirdi.

MELEK ÖZÇAĞAN KİMDİR?
İşte Benim Stilim yarışmacısı Melek Özçağan pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Stili ile beğenilen Melek Özçağan 1990 İzmir doğumlu. 

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen İşte Benim Stilim yarışmasının yeni yarışmacıları oldukça merak ediliyordu. Yeni yarışmacılar arasında yer alan Dilara Taşkın, kendisinden söz ettirecek gibi duruyor.

TV8 ekranlarında yepyeni formatıyla başlayan İşte Benim Stilim Estetisyeni Melek, İzmirli. Bu sezon İzmirli kızların damga vuracağı programda Melek 1990 doğumlu. 26 yaşında Yengeç burcu Melek Özçağan, 1.76 boyunda ve 57 kilo. İşte Benim Stilim Melek hayatı ve biyografisi sizlerin bundan sonra daha çok arayacağı isimler arasında.

İşte Benim Stilim Yeni Sezon yarışmacıları hakkında bilgiler teker teker internete düşmeye başladı. İşte Benim Stilim Yeni Sezon yarışmacılarından olan Melek Özçağan’ın instagram hesabında Gay Bar’da dasn gösterisi yaparken çektirdiği fotoğraflar gözlerden kaçmadı.DİLARA TAŞKIN KİMDİR
 

Dilara Taşkın pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim yeni bölümleri ile ekrana gelmeye başladı. İşte Benim Stilim yarışmacısı Dilara Taşkın ilk haftadan tüm dikkatleri üzerine çekti. İlginç tarzı ile beğenilen Dilara Taşkın henüz 20 yaşında. Moda eğitimi alan Dilara Taşkın kendini rakiplerinden üstün görüyor.

​20 yaşında olan Dilara Taşkın üniversite öğrencisi. Moda üzerine eğitim olan Dilara Taşkın kendisini bu sebeple rakiplerinden çok daha üstün görüyor. İyi giyinmek için çok paraya ihtayaç yok diyen Dilara Taşkın bu noktada da çok iddialı;

İşte Benim Stilim yarışmacısı Dilar Taşkın instagram hesabında çok farklı bir profil çiziyor. Bugüne kadar saç rengini bir çok kez değiştiren Dilara Taşkın tarzında da değişim yaptığı için tanımak hayli güç.

TV8'in heyecan dolu yarışması İşte Benim Stilim Pazar akşamı yeni sezonun ilk eleme gecesi ile izleyici karşısına çıktı. Saat 15.00'te başlayan İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyları alan isimler Dilara, Çağla ve ikizler oldu. 

İşte Benim Stilim hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor..

İŞTE BENİM STİLİM'DE KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim'in ilk hafta eleme gecesinde hafta boyu aldığı puanlar ve jürinin de ortak kararıyla yarışmaya Çağla Şen veda etti.


İŞTE BENİM STİLİM'DE ÇEKİN SAHİBİ KİM OLDU

İşte Benim Stilim'de jürinin kararıyla en çok tarz ve puanları alan yarışmacı Niran Yalaz haftalık ödül olan 10.000TL'nin sahibi oldu.

YENİ YARIŞMACI TUĞBA..

İşte Benim Stilim'in ilk haftasında jürinin oylamasıyla yarışmaya veda eden Çağla Şen'in ardından yarışmaya yeni bir isim katıldı. Yeni yarışmacı Tuğba kendini tanıttı.


İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI KİM?

Dilara Taşkın
Dilara Kayalı
Melek Özçağan
Yağmur Gürgen
Aleyna Eroğlu
Niran Yalaz
Nazlı Ersoy
Aylin - Selin Ençok
Simay Tokatlı

 

işte benim stilim işte benim stilimde kim elendi işte benim sitilim elenen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü