İşte Benim Stilim'de kim elendi 18 Aralık İşte Benim Stilim son bölümde olaylar

İşte Benim Stilim'de kim elendi 18 Aralık İşte Benim Stilim son bölümde olaylar

İşte Benim Stilim'de kimin elendiği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim'de Pazar günü elenen isim belli oldu. Jüriden en düşük puanları alan yarışmacılar Esin Çelik, Niran Yalaz ve Tuğba Çiğdem oldu. Jürinin oylamasının ardından yarışmaya veda eden isim Tuğba Çiğdem oldu.

İşte Benim Stilim'de kim elendi 18 Aralık İşte Benim Stilim son bölümde olaylar

İşte Benim Stilim yarışmasına kimin veda ettiği pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. İşte Benim Stilim 18 Aralık Pazar günü eleme bölümü ile ekrana geldi. Gece finalinde 10 bin lirayı kazanan isim Aleyna Eroğlu oldu. Jürinin oylaması sonucunda Tuğba Çiğdem yarışmaya veda etti. 

İşte Benim Stilim 18 Aralık 2016 Pazar günü yayınlanan eleme bölümünde 10 bin liralık ödülü kazanan, yarışmaya veda eden ve yeni gelen yarışmacılar belli oldu.

Jüriden en düşük puanı alan ve arkadaşları tarafından elenmesi için kurtarılmayan üç yarışmacı yeniden jüri karşısına çıktı. Jürinin karşısına çıkan Esin Çelik, Niran Yalaz ve Tuğba Çiğdem arasından jüri elenmesi için Tuğba Çiğdem ismini verdi. Gecenin sonunda yarışmaya ve hayallerine veda eden yarışmacı Tuğba Çiğdem oldu.

İşte Benim Stilim'de jürinin kararıyla en çok tarz ve puanları alan yarışmacı Aleyna Eroğlu da haftalık ödül olan 10 bin lirayı kazandı.

Tuğba Çiğdem'in elenmesinin ardından Çağla Sarıoğlu yeni yarışmacı olarak İşte Benim Stilim'e katıldı.

Çağla; diş hekimi asistanlığının yanı sıra aynı zamanda Bana Sevmeyi Anlat ve Kiraz Mevsimi gibi diziler dahil olmak üzere 7 yıldır da oyunculuk yapıyor.

 

DİLARA TAŞKIN KİMDİR
 

Dilara Taşkın pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim yeni bölümleri ile ekrana gelmeye başladı. İşte Benim Stilim yarışmacısı Dilara Taşkın ilk haftadan tüm dikkatleri üzerine çekti. İlginç tarzı ile beğenilen Dilara Taşkın henüz 20 yaşında. Moda eğitimi alan Dilara Taşkın kendini rakiplerinden üstün görüyor.

​20 yaşında olan Dilara Taşkın üniversite öğrencisi. Moda üzerine eğitim olan Dilara Taşkın kendisini bu sebeple rakiplerinden çok daha üstün görüyor. İyi giyinmek için çok paraya ihtayaç yok diyen Dilara Taşkın bu noktada da çok iddialı;

İşte Benim Stilim yarışmacısı Dilar Taşkın instagram hesabında çok farklı bir profil çiziyor. Bugüne kadar saç rengini bir çok kez değiştiren Dilara Taşkın tarzında da değişim yaptığı için tanımak hayli güç.

TV8'in heyecan dolu yarışması İşte Benim Stilim Pazar akşamı yeni sezonun ilk eleme gecesi ile izleyici karşısına çıktı. Saat 15.00'te başlayan İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyları alan isimler Dilara, Çağla ve ikizler oldu. 

İşte Benim Stilim hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor..

İŞTE BENİM STİLİM'DE KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim'in ilk hafta eleme gecesinde hafta boyu aldığı puanlar ve jürinin de ortak kararıyla yarışmaya Çağla Şen veda etti.


İŞTE BENİM STİLİM'DE ÇEKİN SAHİBİ KİM OLDU

İşte Benim Stilim'de jürinin kararıyla en çok tarz ve puanları alan yarışmacı Niran Yalaz haftalık ödül olan 10.000TL'nin sahibi oldu.

YENİ YARIŞMACI TUĞBA..

İşte Benim Stilim'in ilk haftasında jürinin oylamasıyla yarışmaya veda eden Çağla Şen'in ardından yarışmaya yeni bir isim katıldı. Yeni yarışmacı Tuğba kendini tanıttı.


İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI KİM?

Dilara Taşkın
Dilara Kayalı
Melek Özçağan
Yağmur Gürgen
Aleyna Eroğlu
Niran Yalaz
Nazlı Ersoy
Aylin - Selin Ençok
Simay Tokatlı
 

işte benim stilim kim elendi elenen isim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
nevin     2016-12-22 saygıdeğer nurella hanım desenli gri kazağınıza bayıldım nereden aldınız çok yakışmış sevgiler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü