İşte Benim Stilim neden yayınlanmadı? İşte Benim Stilim elemesi ne zaman merak ediliyor

İşte Benim Stilim neden yayınlanmadı? İşte Benim Stilim elemesi ne zaman merak ediliyor

İşte Benim Stilim hafta finalinin bugün neden yayınlanmadığı pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Geçtiğimiz Cumartesi günü Beşiktaş'ta yapılan hain terör saldırısı nedeniyle İşte Benim Stilim yayınlanmamıştı. Dün Kayseri'de 13 askerimizin şehit düştüğü 55 askerin yaralandığı saldırının ardından Acunmedya İşte Benim Stilim yarışmasının bugünde yayınlanmayacağını açıkladı.

İşte Benim Stilim neden yayınlanmadı? İşte Benim Stilim elemesi ne zaman merak ediliyor

İşte Benim Stilim hafta finalinin ne zaman yapılacağı merak edilmeye başlandı. Cumartesi gecesi Beşiktaş'ta yaşanan hain terör saldırısının ardından İşte Benim Stilim hafta finali iptal edildi. İşte Benim Stilim elemesinin 18 Aralık Pazar günü yapılması bekleniliyordu fakat Kayseri'de ki hain saldırıdan ötürü program haftaya ertelendi. 

Öykü Serter'in sunumu ile ekrana gelen İşte Benim Stilim haftanın finali için heyecan dorukta. Jüri üyesi olarak Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu, Kerimcan Durmaz ve Uğurken Erez'ın paylaştığı  İşte Benim Stilim 11 Aralık Pazar yayınlanacak olan eleme gecesinin yayın tarihi ertelendi. Eleme gecesinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.


KERİMCAN DURMAZ İŞTE BENİM STİLİM'E DEVAM EDECEK Mİ?

Samsun'da sahne aldığı sırada bir grubun saldırısına uğrayan Kerimcan Durmaz'ın konuk jüri olduğu 'İşte Benim Stilim' programındaki işine son verildiği iddia edilmişti.

Basında çıkan haberlerin ardından programın yapımcısı Haluk Şirin, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

"Son kez tekrar açıklıyorum: Ne TV8, ne de biz kimseyi kovmadık. İşe bakış açımızda kovma olgusu olmadığı gibi, ayrımcılığa da karşıyız. Kerimcan Durmaz için çıkan asılsız haberlere dün açıklık getirmeme rağmen araştırmadan, bilinçli bir şekilde Gündem yaratma çabaları üzücü"

"Bakalım Kerimcan Durmaz yaşadığı bu ayrımcı ve tamamen haksız şiddet sonrası ekrana çıkmak istiyor mu şuan ? Cevaplıyorum : Hayır"

İŞTE BENİM STİLİM YENİ SEZON YARIŞMACILARI KİMDİR?
Çağla Şen 
Dilara Kayalı 
Dilara Taşkın 

İşte Benim Stilim yarışmacıları merak ediliyor. Uzun bir sürenin ardından İşte Benim Stilim yeni bölümleri ile ekrana gelmeye başladı. İşte Benim Stilim yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı Melek Özçağan olmaya devam ediyor. 1990 doğumlu olan Melek Özçağan 1.76 boyunda. Melek Özçağan hakkında merak ettiğiniz detaylar haberimizin devamında sizlerle. 

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen İşte Benim Stilim yarışmasının yeni yarışmacıları oldukça merak ediliyordu. Yeni yarışmacılar arasında yer alan Dilara Taşkın, kendisinden söz ettirecek gibi duruyor.

TV8 ekranlarında yepyeni formatıyla başlayan İşte Benim Stilim Estetisyeni Melek, İzmirli. Bu sezon İzmirli kızların damga vuracağı programda Melek 1990 doğumlu. 26 yaşında Yengeç burcu Melek Özçağan, 1.76 boyunda ve 57 kilo. İşte Benim Stilim Melek hayatı ve biyografisi sizlerin bundan sonra daha çok arayacağı isimler arasında.

İşte Benim Stilim Yeni Sezon yarışmacıları hakkında bilgiler teker teker internete düşmeye başladı. İşte Benim Stilim Yeni Sezon yarışmacılarından olan Melek Özçağan’ın instagram hesabında Gay Bar’da dasn gösterisi yaparken çektirdiği fotoğraflar gözlerden kaçmadı.

DİLARA TAŞKIN KİMDİR?

20 yaşında olan Dilara Taşkın üniversite öğrencisi. Moda üzerine eğitim olan Dilara Taşkın kendisini bu sebeple rakiplerinden çok daha üstün görüyor. İyi giyinmek için çok paraya ihtayaç yok diyen Dilara Taşkın bu noktada da çok iddialı;

İşte Benim Stilim yarışmacısı Dilar Taşkın instagram hesabında çok farklı bir profil çiziyor. Bugüne kadar saç rengini bir çok kez değiştiren Dilara Taşkın tarzında da değişim yaptığı için tanımak hayli güç.
 

TV8'in heyecan dolu yarışması İşte Benim Stilim Pazar akşamı yeni sezonun ilk eleme gecesi ile izleyici karşısına çıktı. Saat 15.00'te başlayan İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyları alan isimler Dilara, Çağla ve ikizler oldu. 

İşte Benim Stilim hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor..

İŞTE BENİM STİLİM'DE KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim'in ilk hafta eleme gecesinde hafta boyu aldığı puanlar ve jürinin de ortak kararıyla yarışmaya Çağla Şen veda etti.


İŞTE BENİM STİLİM'DE ÇEKİN SAHİBİ KİM OLDU

İşte Benim Stilim'de jürinin kararıyla en çok tarz ve puanları alan yarışmacı Niran Yalaz haftalık ödül olan 10.000TL'nin sahibi oldu.

YENİ YARIŞMACI TUĞBA..

İşte Benim Stilim'in ilk haftasında jürinin oylamasıyla yarışmaya veda eden Çağla Şen'in ardından yarışmaya yeni bir isim katıldı. Yeni yarışmacı Tuğba kendini tanıttı.


İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI KİM?

Dilara Taşkın
Dilara Kayalı
Melek Özçağan
Yağmur Gürgen
Aleyna Eroğlu
Niran Yalaz
Nazlı Ersoy
Aylin - Selin Ençok
Simay Tokatlı


Yağmur Gürgen İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı

Aleyna Eroğlu Kimdir? 

İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Aleyna Eroğlu 20 yaşında.  Aleyla Eroğlu'nun en büyük hayali birinci olup annesine bir ev almak.  Aleyna Eroğlu aslen Tunceli'den. 

Niran Yalaz Kimdir?

İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Niran Yalaz, ayda 10 bin lirayı giyinmek için harcıyor. Niran Yalaz 20 yaşında. Best Model yarışmasında ilk 20'de yer alan Niran Yalaz, Bursalı. Niran Yalaz aşırı makyajı ile yaşından çok daha büyük gösteriyor. 

Nazlı Ersoy 

Aylin - Selin Ençok 

Simay Tokatlı

işte benim stilim neden yayınlanmadı işte benim stilim elemesi ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü