İşte Benim Stilim Melek Özçağan kimdir- Kaç yaşında merak ediliyor! Melek gay barda dansçısı mı

İşte Benim Stilim Melek Özçağan kimdir- Kaç yaşında merak ediliyor! Melek gay barda dansçısı mı

İşte Benim Stilim yarışmacıları merak ediliyor. Uzun bir sürenin ardından İşte Benim Stilim yeni bölümleri ile ekrana gelmeye başladı. İşte Benim Stilim yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı Melek Özçağan olmaya devam ediyor. 1990 doğumlu olan Melek Özçağan 1.76 boyunda. Melek Özçağan hakkında merak ettiğiniz detaylar haberimizin devamında sizlerle.

İşte Benim Stilim Melek Özçağan kimdir- Kaç yaşında merak ediliyor! Melek gay barda dansçısı mı

İşte Benim Stilim yarışmacısı Melek Özçağan pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Stili ile beğenilen Melek Özçağan 1990 İzmir doğumlu. 

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen İşte Benim Stilim yarışmasının yeni yarışmacıları oldukça merak ediliyordu. Yeni yarışmacılar arasında yer alan Dilara Taşkın, kendisinden söz ettirecek gibi duruyor.

TV8 ekranlarında yepyeni formatıyla başlayan İşte Benim Stilim Estetisyeni Melek, İzmirli. Bu sezon İzmirli kızların damga vuracağı programda Melek 1990 doğumlu. 26 yaşında Yengeç burcu Melek Özçağan, 1.76 boyunda ve 57 kilo. İşte Benim Stilim Melek hayatı ve biyografisi sizlerin bundan sonra daha çok arayacağı isimler arasında.

İşte Benim Stilim Yeni Sezon yarışmacıları hakkında bilgiler teker teker internete düşmeye başladı. İşte Benim Stilim Yeni Sezon yarışmacılarından olan Melek Özçağan’ın instagram hesabında Gay Bar’da dasn gösterisi yaparken çektirdiği fotoğraflar gözlerden kaçmadı.

DİLARA TAŞKIN KİMDİR?
 

20 yaşında olan Dilara Taşkın üniversite öğrencisi. Moda üzerine eğitim olan Dilara Taşkın kendisini bu sebeple rakiplerinden çok daha üstün görüyor. İyi giyinmek için çok paraya ihtayaç yok diyen Dilara Taşkın bu noktada da çok iddialı;

İşte Benim Stilim yarışmacısı Dilar Taşkın instagram hesabında çok farklı bir profil çiziyor. Bugüne kadar saç rengini bir çok kez değiştiren Dilara Taşkın tarzında da değişim yaptığı için tanımak hayli güç.
 

TV8'in heyecan dolu yarışması İşte Benim Stilim Pazar akşamı yeni sezonun ilk eleme gecesi ile izleyici karşısına çıktı. Saat 15.00'te başlayan İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyları alan isimler Dilara, Çağla ve ikizler oldu. 

İşte Benim Stilim hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor..

İŞTE BENİM STİLİM'DE KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim'in ilk hafta eleme gecesinde hafta boyu aldığı puanlar ve jürinin de ortak kararıyla yarışmaya Çağla Şen veda etti.


İŞTE BENİM STİLİM'DE ÇEKİN SAHİBİ KİM OLDU

İşte Benim Stilim'de jürinin kararıyla en çok tarz ve puanları alan yarışmacı Niran Yalaz haftalık ödül olan 10.000TL'nin sahibi oldu.

YENİ YARIŞMACI TUĞBA..

İşte Benim Stilim'in ilk haftasında jürinin oylamasıyla yarışmaya veda eden Çağla Şen'in ardından yarışmaya yeni bir isim katıldı. Yeni yarışmacı Tuğba kendini tanıttı.


İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI KİM?

Dilara Taşkın
Dilara Kayalı
Melek Özçağan
Yağmur Gürgen
Aleyna Eroğlu
Niran Yalaz
Nazlı Ersoy
Aylin - Selin Ençok
Simay Tokatlı

melek özçağan kimdir kaç yaşında melek özçağan dansçı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü