İrem Derici o günü dobra dobra anlattı

İrem Derici o günü dobra dobra anlattı

Lider Şahin ile yaşadığı aşk ve verdiği kilolar nedeni ile gündemden düşmeyen İrem Derici, Beyaz Show'a konuk oldu. Geçtiğimiz hafta silikon taktıran İrem Derici, Gülşen'in aynı hastanede doğum yapmasının ardından geçirdiği operasyonu saklayamamıştı. Beyaz'ın konuğu olan Derici, o gün yaşananları canlı yayında anlattı.

İrem Derici o günü dobra dobra anlattı

Lider Şahin ile yaşadığı aşk olsun, verdiği kilolar olsun onu bir an olsun gündemden eksik etmedi. İrem Derici hep çok konuşulanlardan oldu. Şimdi de kilolarına ve yaşadığı aşka bir de slikonlar eklendi. Peki İrem Derici'nin silikonları ne kadara mal oldu? 


Sıkı bir diyet ile 32 bedene kadar düşen İrem Derici, Beyaz Show'da kağıt sorularından gelen soruya esprili yanıtlar verdi! Kendisi ile barışık olan Derici, "Çok zayıflayınca, bazı kadınsı hatlarını kaybedince, böyle bir şeye ihtiyaç duyabiliyorsun!" diye yanıt verince, Beyaz yanıtı çok eğlenceli bulmadı ve İrem Derici'ye esprileri ile yüklendi! Aralarındaki atışma herkesi çok güldürdü! İrem Derici, hastanede magazine yakalanma hikayesini de anlatınca, seyirciler kahkahalarını tutamadı! Bu sırada aslında silikon hikayesini gzilemek istediğini ama başaramadığını da itiraf etti.

İREM DERİCİ KİMDİR?

Adı Soyadı: İrem Derici
Doğum Tarihi: 21 Mart 1987
Nereli: Sinop
Burcu: Koç
Kilosu: 59
Boyu: 1.77
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi piyano bölümü ve İstanbul Bilgi Üniversitesi sosyoloji bölümü mezunudur.
Sevgilisi: Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin
Evlimi: Hayır. Rıza Esendemir’den boşandı.
Eşi: Yok.
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/iremderici
Twitter Hesabı: https://twitter.com/iremderici
Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/iremderici
 
İrem Derici Kısaca Hayatı

İrem Derici 21 Mart 1987’de Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Güzel sanatçı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Piyano bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniveristesi Sosyoloji bölümünü tamamladı. Bu sırada katılığı O Ses Türkiye adlı yarışmada başarı sağlayan sanatçı böylece adını müzik dünyasına duyurdu. Melih Kibar’a ait olan Bensiz Yapamazsın adlı şarkı ile kendini kanıtlayan İrem Derici, 2013 yılında ikinci şarkısını çıkardı. 2014 yılında Kalbimin tek Sahibine adlı albümü piyasaya bomba gibi düştü.

2015 yılında çıkardığı maxi single ile bir hayli ses getiren İrem Derici, aynı yıl bir single albüme daha imza attı. 2014 yılında Rıza Esendemir ile evlenen İrem Derci, iki yıl sonra boşandı. Şarkıcının bir adet albümü, 6 adet tekli şarkısı ve 3 adet de genişletilmiş tekli albümü bulunuyor. Birçok yarışmada aday olarak kalan şarkıcı tüm bu süreç boyunca Düzce Üniversitesi 2. Medya ödülünü, Ege Üniversitesi 3. Medya ödülünü, 3. Kristal Fare Medya ödülünü ve Altın kelebek ödülünü kazanmıştır. Bunlar dışında da pek çok ödül kazanan şarkıcı yeni albüm çalışmalarına devam etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü