İlker Kaleli kimdir- kaç yaşında merak ediliyor! İlker Kaleli Burçin Terzioğlu aşkı devam ediyor

İlker Kaleli kimdir- kaç yaşında merak ediliyor! İlker Kaleli Burçin Terzioğlu aşkı devam ediyor

Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli son günlerin en çok merak edilen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncusu İlker Kaleli 1984 İstanbul doğumlu. Kayıp Şehir dizisinde canlandırdığı İrfan karakteri ile ünlenen İlker Kaleli İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunudur. London Academy of Music and Dramatic Art (LAMDA) oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi almıştır.

İlker Kaleli kimdir- kaç yaşında merak ediliyor! İlker Kaleli Burçin Terzioğlu aşkı devam ediyor

İlker Kaleli pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Poyraz Karayel'in yeni bölümleri ekrana gelmeye devam ediyor. Poyraz Karayel'in yeni sezon bölümü oldukça heyecanlı başladı. Poyraz Karayel'in ölüp ölmediği izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizinin başrol oyuncu İlker Kaleli 1984 İstanbul doğumludur. Kayıp Şehir dizisi ile tanınan İlker Kaleli hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler haberimizin devamında sizlerle. 

Son günlerin en iyi oyuncuları arasında gösterilen İlker Kaleli 1984 İstanbul doğumlu. Kayıp Şehir dizisinde canlandırdığı İrfan karakteri ile tanınan İlker Kaleli  London Academy of Music and Dramatic Art (LAMDA) oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi almıştır.

İlker Kaan Kaleli (d. 11 Mayıs 1984) Istanbul doğumlu Türk sinema, dizi oyuncusu.

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunudur. London Academy of Music and Dramatic Art (LAMDA) oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitim gördüğü süreçte ayrıca Şahika Tekand’a ait Stüdyo Oyuncuları topluluğunda oyunculuk dersleri almıştır.

Sırasıyla Son, Kayıp Şehir ve Kayıp isimli dizilerde oynadı. 2014 yılında Silsile adlı filmde yer aldı. Şu sıralarda Poyraz Karayel dizisinde Poyraz Karayel karakterini canlandırmaktadır. Poyraz Karayel dizisinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile aşk yaşamaktadır.

POYRAZ KARAYEL'DE NELER YAŞANDI?
 

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran "Poyraz Karayel" 12 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00'de yeni sezon ilk bölümü ile ekrana geliyor! Poyraz Karayel’in ölümünün üzerinden iki yıl geçmiştir. Poyraz’ın yokluğu en başta Ayşegül olmak üzere herkesi derinden sarsmış, hayatlarını altüst etmiştir. Evlatlarını peş peşe yitiren Bahri Umman artık daha katı biri olmuş, keskin kararlar vermektedir. Zülfikar ise ağabeyinin öldüğüne bir türlü inanmayan, bu takıntısı hem ilişkilerini hem de sağlığını tehdit eden Meltem için endişelidir.

POYRAZ KARAYEL 63. BÖLÜM YENİ SEZON FRAGMANI

Poyraz’ın yokluğunda dibe vuran Ayşegül, karanlık günleri Çınar Saygıner’in sabırla uzattığı eli tutarak atlatmaya çalışmaktadır. İkili evliliğe doğru ilerlerken Çınar’ın ağabeyi Yavuz da kendi işleri için Bahri ve Sadreddin’le ortak olmaya karar verir. Anneleri Nevra ise, bir mafya ailesiyle dünür olmaktan memnun değildir. Çınar ve Ayşegül’ün uğradığı saldırı endişelerini körükler. Ancak, her şeye rağmen Çınar ve Ayşegül, hayatlarının en önemli kararını vermiş, yepyeni bir hayata başlamak üzeredirler...

POYRAZ KARAYEL GENEL HİKAYE

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye... Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır.

Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

ilker kaleli ilker kaleli kimdir ilker kaleli kaç yaşında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü