İçerde 6.bölüm fragmanı bekleniyor Yeni bölümde neler olacak?

İçerde 6.bölüm fragmanı bekleniyor Yeni bölümde neler olacak?

İçerde dün yayınlanan bölümü ile izleyen herkesi ekranlar topladı. Sarp ve Umut yıllar sonra birbirlerini bulabilecek mi merak ediliyor. İçerde dün sdece Türkiye'de değil Dünya'da TT olmayı başardı. Sarp artık bulunduğu o noktada artık bir çok şeyin şahidi oldu.

İçerde 6.bölüm fragmanı bekleniyor Yeni bölümde neler olacak?

İçerde dizisinin 6.bölüm dört gözle bekleniyor. Sarp Umut'a yaklaştığını düşünürken aslında büyük bir tuzağın içinde olduğunu fark ediyor. Umut ise yanlış üzerine yanlış yaparken arkasında açık bırakıyor. İçerde yeni bölüm 24 Ekim'de Show Tv ekranlarında yerini alacak. 

Akın Işık'ın İstanbul'a gelecek olması aslında Umut'un arkasında büyük açıklar bırakmasına neden olurken Sarp aynı zamanda kardeşine kavuşacağını düşünüyor. İçerde yeni bölüm ile 24 Ekim Pazartesi günü Show Tv ekranlarında yerini alacak

Pazartesi akşamları ekrana gelen İçerde 5. yeni bölümde Sarp ve Melek arasında geçen konuşmadan nasıl bir sonuç çıkacak?  Kebapçı Celal'in yeni planı herkesi şoke edecek. İçerde nefes kesen yeni bölümüyle bu akşam Show TV ekranında...

“İÇERDE” BÜYÜK OPERASYON VAR!

Ay Yapım imzalı ekranların yeni fenomeni  İçerde'nin yeni bölümünde ekrana gelecek büyük operasyon sahnesi, Hollywood filmlerini aratmayacak.

Dizinin yeni bölümünde Yusuf Müdür; Sarp'ın muhbirliği sayesinde ele geçirdiği bilgilerle Celal'in büyük sevkiyatına bir operasyon düzenleyecek. Mert'in de katılacağı heyecan dolu operasyon sahnesi izleyenleri ekrana kilitleyecek.

 

içerde 5.bölüm ile ilgili görsel sonucu

Operasyon sahnesi birebir çekildi!

İçerde ekibi, dizinin bu sahneleri  için büyük bir titizlikle çalıştı. Çekimlerin gerçek bir operasyon sahnesine benzemesi için en ufak bir detay atlanmadı.

Sahnede Yusuf Müdür'ün Özel Harekat ekip desteğiyle gerçekleştirdiği baskında,  yaklaşık 100 figürasyon özel tim ve sivil polis olarak görev aldı.  80'e yakın aracın kullanıldığı sahnelerde özel tim kostümleri sahneye özel olarak birebir dikildi. Senaryonun bu sahnelerinin gerçek bir operasyondan farksız olması adına; operasyonda görev alanların yapması ve söylemesi gereken her adım konusunda uzman kişilerden danışmanlık alındı.

"İçerde"nin Pazartesi günü ekrana gelecek beşinci bölümünde; Melek’in, Sarp ile ilgili şüpheleri vardır. Bu durumu netleştirmek zorunda olduğunu hisseder. Eğer Yusuf'a bilgiyi götüren Sarp ise bunu Celal ile paylaşmak zorundadır. Sarp, Necip’ten kardeşinin hayatta olduğunu öğrenince çok sevinir ama Necip evini yakarak izini kaybettirmiştir. Sarp, Celal’in özel misafiri Akın Işık ile büyük bir sevkiyat işi yapacağını öğrenir.

Bu sefer kesin Celal’in işini bitireceğini ve kardeşine ulaşacağını düşünüyordur. Bu arada Füsun’un Lokantası'nda Barış diye bir çocuk işe başlar. Füsun’un anne şefkatiyle yaklaştığı Barış acaba kimdir? Celal için çember daralırken, oyun kuran Melek; Sarp’ın, Yusuf'un adamı olduğunu ortaya çıkarabilecek midir? 

içerde 5.bölüm ile ilgili görsel sonucu

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI!

“İçerde”nin 4. bölümünde; Füsun, Sarp’ın polis olmak yerine Celal’in adamı olmasından dolayı üzüntü içindedir. Bir sabah rahatsızlanır, bayılır. Eylem hemen Füsun’u hastaneye kaldırır. Bu arada Sarp ormanda yaşanan olaydan sonra Yeşim’in şoförlüğünü yapmak üzere Celal tarafından görevlendirilmiştir. İyileşir iyileşmez yeni görevine başlar. Mert’in; Füsun ve Eylem’le yakınlığını fark eden Celal, Mert’i hiç olmadık bir yerde görünce çok sinirlenir. Bu konuda Mert’i cezalandırmaya karar verir. Melek’e aşık olan Davut,  Sarp’la ikisini göl evinde gördüğünden beri Sarp’a karşı dolmaktadır. Melek’e bu konuda bir hamle yapmaya karar verir. Füsun’un rahatsızlanmasının üzerine annesini daha fazla üzmek istemeyen Sarp, duygusal olarak içinde bulunduğu görevle annesi arasında kalmış hissetmektedir. Bunu sezen Yusuf Müdür’ün bir planı vardır.

 

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULAN KONU OLDU

Başrolde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı 'İçerde' dizisi, twitter'ın Türkiye gündeminde #İçerdeyim etiketi ile 15 saat 15 dakika, dünyada ise 8 saat 25 dakika kaldı.

Show TV'de yayınlanan 'İçerde' dizisinin son bölümünde, Çağatay Ulusoy'un hayat verdiği 'Sarp' ile Bensu Soral'ın canlandırdığı 'Melek'in ilk yakınlaşması olay oldu. Hollywood filmlerini aratmayan operasyon sahnesi ise izleyenleri adeta ekrana kilitledi.

Sosyal medyaya 'İçerde' damgası
Yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme aldığı dizi, Twitter'da #İçerdeyim etiketi ile Türkiye gündeminde 15 saat 15 dakika, dünyada ise 8 saat 25 dakika boyunca kalmayı başardı.

Kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, gözde kansu ve Yıldıray Şahinler'in bulunduğu 'İçerde' dizisi, iki kar

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü