İbrahim Tatlıses kiminle evleniyor Damla Buket Çakıcı aşkı şok etti

İbrahim Tatlıses kiminle evleniyor Damla Buket Çakıcı aşkı şok etti

İbrahim Tatlıses kiminle evleniyor son iki gündür en çok merak edilen konu oldu. İbrahim Tatlıses vurulduğu sırada yanında olan Damla Buket Çakıcı ile evleneceğini en yakın arkadaşı Aydemir Akbaş bunu duyuran ilk isim oldu. Peki Damla Buket Çakıcı kimdir?

İbrahim Tatlıses kiminle evleniyor Damla Buket Çakıcı aşkı şok etti

Uğradığı silahlı saldırı sonrasında ölümün kıyısından dönen ve o dönem sevgilisi olan Ayşegül Yıldız ile hastane odasında evlenen ünlü sanatçı bir kez daha evlenmeye karar verdi. İbrahim Tatlıses'in evleneceği Damla Buket Çakıcı kimdir merak konusu oldu.

Eskiden asistanı olan Damla Buket Çakıcı ile evlilik kararı aldığı iddia edilen Tatlıses evliliğe mi gidiyor? İbrahim Tatlıses Damla Buket Çakıcı ile evleniyor. Peki kimdir Damla Buket Çakıcı?

İbrahim Tatlıses yine evlenmeye hazırlanıyor. Yeni eş adayı da Damla Buket Çakıcı. Peki kimdir Damla Buket Çakıcı İbrahim Tatlıses ile nereden tanışıyor? 'İkinci Şans'ın galasına katılan İbrahim Tatlıses'in 35 yıllık dostu Aydemir Akbaş sürprizi patlattı. Habercilere "İbrahim yakında evleniyor. Ben de nikah şahitleri olacağım. Hiç olmadığı kadar mutlu. Onu böyle görmek ne güzel" dedi. 

AĞ KOLU' EŞİ OLUYOR

İbrahim Tatlıses yıllardır yardımcılığını yapan 'sağ kolum' dediği Damla Buket Çakıcı ile evlenmeye hazırlanıyor.

İBRAHİM TATLISES'İN EVLİLİKLERİ

- İbrahim Tatlıses, ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yaptı. Çiftin üç çocuğu oldu.

- 1979 yılında Kara Yazma filminde tanıştığı Perihan Savaş ile birlikteliği başladı. Savaş'la evliliğinden Melek Zübeyde adında bir kız çocuğu var.

- 1983'te Günah filmini çekerken tanıştığı Derya Tuna'yla ilişkisinden "İdo" (İbrahim) dünyaya geldi.

- İbrahim Tatlıses, 27 Eylül 2011'de Ayşegül Yıldız'la hastanede evlendi. Çiftin nikahını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıyarken, Fatih Terim de nikah şahidi oldu.

- Kasım 2013 tarihinde Ayşegül Yıldız ile boşandı. İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız ile olan evliliğinden Elif Ada isimli bir kızı var.

Damla Buket Çakıcı kimdir

Damla Buket Çakıcı 2010 yılında İbrahim Tatlıses vurulduğunda, kendisinin 9 yıllık asistanıydı. Her yere beraber gittiği asistanı olarak o günde arabada yanında duruyordu. Kendisi de İbrahim Tatlıses gibi yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Damla Buket Çakıcı o olayda yaralanmasıyla gündeme gelmiş ve Alaattin Çakıcı’nın kızı olduğu iddia edilmişti. Hatta yaşanan saldırının İbrahim Tatlıses değil onun hedef alındığı söylenmişti. Ancak bu iddiaları Damla Buket Çakıcı’nın annesi reddetmiş ve şöyle bir açıklamada bulunmuştu ve “Ben emekli sınıf öğretmeniyim. Eşim Zonguldaklı. Bahçeşehir güvenlik amiri. Alaattin Çakıcı ve ailesiyle yakınlığımız yok. Soyadı benzerliği sadece.” demişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü