İbrahim Kutluay'ın sevgilisi kim hala evli mi merak konusu oldu!

İbrahim Kutluay'ın sevgilisi kim hala evli mi merak konusu oldu!

İbrahim Kutluay'ın sevgilisi olduğu iddia edilen o ismin ünlü bir iş adamının gelini olması gündeme bomba gibi düştü. İbrahim Kutluay'ın evli iken o bayan ile birlikte olduğu iddialar arasında yerini alırken Demet Şener'in şok eden açıklamları gündeme bomba gibi düştü.

İbrahim Kutluay'ın sevgilisi kim hala evli mi merak konusu oldu!

İbrahim Kutluay'ın sevgilisi olduğu iddia edilen ünlü bir iş adamının gelini olduğu iddia edilien güzel herkes tarafından merak ediliyor. Ünlü bir iş adamının gelini olduğu iddia edildiği için ismi çok anılmıyor. İbrahim Kutluay şu günlerde eşinden özür dilediği de iddia ediliyor. 

İbrahim Kutluay ve Demet Şener şok eden boşanma haberi ile gündeme geldiler. İbrahim Kutluay'ın iki çocuğunun annesi Demet Şener'i aldattığı iddia ediliyor. Esmer bir sosyetik güzel ile aşk yaşadığı söylenen eski basketbolcunun hangi güzel ile birlikte olduğu merak konusu oldu. 

İbrahim Kutluay'ın sosyetik sevgilisi kimdir herkes merakta. İbrahim Kutluay ve Demet Şener aşkı bitiyor.Yıllar önce Demt Akalın ile büyük aşk yaşamıştı. Tam evlilik arefesinde iken ayrılık kararı ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Hemen ardından Demet Şener ile aşk yaşamaya başladı sonrasında bu aşk evlilik ile noktalandı. 

4 yıllık aşkın ardından 2005’te peri masalı gibi bir düğünle evlenen Demet Şener ve İbrahim Kutluay, boşanıyor. İbo’nun ihanetine uğradığını açıklayan Şener, yüklü bir tazminat isteyecek!

Tüm dünyayı şaşkına uğratan Angelina Jolie ile Brad Pitt'in ayrılığının ardından ülkemizde evlilikleri parmakla gösterilen bir çift de yol ayrımında... 2005'te Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle evlenip 11 yıllık evliliklerini İrem ve Ömer adında iki çocukla taçlandıran Demet Şener ile İbrahim Kutluay boşanıyor. Yıllardır Kutluay'ın kendisini aldattığı yönündeki haberlere kulak tıkayan ünlü manken, sonunda pes etti. 

 

demet şener ile ilgili görsel sonucu

'BENİM ALNIM AK, BAŞIM DİK' 
Her defasında iddialara inat eşiyle mutluluk pozu veren Şener, dün yaptığı açıklamayla ayrılık haberlerini doğruladı. İbrahim Kutluay'la 15 yıldır aşk yaşayan Demet Şener, şu şok açıklamayı yaptı: "Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı herkes biliyor. Boşanma kararını ben aldım. Evliliğimi bitirmemek için çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz. İhanet haberlerini İbrahim Bey, sürekli yalanladı ve gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter. Ben, kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim, bu kararı aldım... Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun; ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim?" Şener'in bu açıklamalarının ardından avukatı Aslı Hatemi ise şunları söyledi:

demet şener ile ilgili görsel sonucu

ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERDİ! 
"Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı yapacağım. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü tazminat kazanırsınız." Hatemi'nin bu sözleri "Demet Şener, 2 çocuğunun babası İbrahim Kutluay'a ihaneti ağır ödetecek" şeklinde yorumlandı.

TWİTTER SALLANDI
Şener'in açıklamasının ardından gözler, Kutluay'ın eski aşkı Demet Akalın'a çevrildi. Ünlü şarkıcı konuyla ilgili sessiz kaldı ancak hayranları twitter'da Akalın'ı gündem yaptı.

demet şener ile ilgili görsel sonucu

3 ŞOK İDDİA

1. İDDİA: İBO YÜZÜNDEN YUVA YIKILDI
Ortaya atılan en çarpıcı iddia; İbrahim Kutluay'ın ünlü bir işadamının eski geliniyle 4 yıl önce aşk yaşaması… Bu yasak aşk, o dönem Çeşme'de tatilde olan kayınpederinin kulağına gelen dedikodular üzerine ortaya çıktı. İzmirli ve 2 çocuk annesi gelininin oğlunu Kutluay'la aldattığını öğrenen işadamı, soluğu İstanbul'da aldı. Gelininin telefonunda İbo'dan gelen aşk mesajlarını gören işadamı, gelinini kapıya koydu. Ve eski gelin, eşinden tek kuruş almadan boşandı!

2. İDDİA: 007 EBRU ŞALLI
Sık sık eşiyle ilgili ihanet dedikoduları duyan Demet Şener, durumdan emin olmak için en yakın dostlarına haber uçurdu… İddialara göre İbrahim Kutluay'ı çapkınlık turundayken yakalayan Ebru Şallı, eski basketbolcunun yurt dışında sosyetik güzelle yaptığı kaçamağın fotoğraflarını Şener'e gönderdi.

3. İDDİA: ÜNLÜLER LİSTESİ!
İbrahim Kutluay'ın aşk defterinin bir hayli kabarık olduğu da iddia edildi. İbo'nun çapkınlık listesinde yurt dışında da üne sahip evli bir manken var. Bir dönem Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkın ardından uzun süredir hayatında kimse olmayan ve yakın zamanda yeni diziye başlayacak olan esmer güzelin de İbo ile kaçamak yaptığı iddialar arasında...

ALYANSINI ÇIKARMADI
Ünlü manken, boşanma açıklamasından saatler sonra Mercedes Benz Fashion Week'te Raşit Bağzıbağlı'nın defilesine çıktı. 'Kendimi iyi hissediyorum' adlı yabancı şarkıyla yürüyen Şener'in evlilik alyansını da çıkarmaması gözden kaçmadı.

 


İbrahim Kutluay'dan flaş talep!

Kutluay'ın dilekçesi ilginçti: "Evliliğimiz devam ediyor. Hakkımızdaki haberleri durdurun. 

 Kişilik haklarıma saldırı var, itibarım zedeleniyor. Haberlere yasak getirilmesini istiyorum." Ancak mahkeme bunu reddetti. 
 
Demet Şener "Geri dönüş sözkonusu mu?" sorusuna şu cevabı verdi: "Asla ve asla." 

 

Demet Şener'den takipçisine İbrahim Kutluay fırçası

Demet Şener, takipçisinin Demet Akalın'la İbrahim Kutluay ilişkisinin bitmesine neden olduğu yönündeki imasına sert tepki gösterdi.

Eşi İbrahim Kutluay'a ihanet gerekçesiyle geçtiğimiz hafta boşanma davası açan Demet Şener, bugün instagram hesabından "Kimseye boyun eğmem" başlıklı röportajının gazetedeki ekran görüntüsünü paylaştı.

Demet Şener'den takipçisine İbrahim Kutluay fırçası

TAKİPÇİSİNE SİNİRLENDİ
Takipçilerinden onlarca yorum alan Demet Şener'i "Yuva yıkan kadınsın" şeklindeki yorum çok kızdırdı.

Takipçisinin "Ne demişler yuva yıkanın yuvası olmazmış. Bunu hesaba katmamışsın sanırım yıllar önce" yorumuna yanıt veren Şener şu ifadeleri kullandı;

"Anlamadıkları bir ilişki biter bir ilişki başlar bu kadar normaldir. Benim vicdanım çok rahat Allah'tan başka kimseye hesap vermem, o da tüm gerçekleri en iyi bilendir. Amin"

Demet Şener'den takipçisine İbrahim Kutluay fırçası

Demet Şener'den takipçisine İbrahim Kutluay fırçası

DEMET AKALIN'DAN AYRILIP, DEMET ŞENER'LE BİRLİKTE OLMUŞTU
İbrahim Kutluay'dan boşanmaya hazırlanan Demet Şener eşinin kendisini aldattığını açıklamıştı.

Yıllar önce Demet Akalın ile ilişkisi olan İbrahim Kutluay ilişkisini sonlardıktan kısa bir süre sonra Demet Şener'le birlikte olmuştu.

Demet Şener'den takipçisine İbrahim Kutluay fırçası

Demet Şener'den takipçisine İbrahim Kutluay fırçası

Demet Şener'den takipçisine İbrahim Kutluay fırçası

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü