Hendek twiti Mahsun'a fenaya patladı!

Hendek twiti Mahsun'a fenaya patladı!

Mahsun Kırmızıgül 'ün son filmi Vezir Parmağı'na tepkiler bir çığ gibi büyüyor.Vezir Parmağı gösterime girdi girmesine ama umduğunu bulamadı. Mahsun Kırmızıgül filmden önce tepkilere aldırış etmemişti gişede yenilince yayınladığı video ile şok etti.

Hendek twiti Mahsun'a fenaya patladı!

Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen, Ece Uslu Yasemin Yalçın gibi bir çok ismin başrol paylaştığı film gişede umduğunu bulamadı. Vezir Parmağı Mahsun Kırmızıgül'ü hayal kırıklığına uğratınca yayınladığı ideo ile yanlış anlaşıldığını ifade etmişti. İki ilçeye girişi yasaklanan filmde Afyon'un sandıklı ilçesinde de yasalandı. 

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçedeki tek sinema salonunun Belediye Düğün Salonu'ndaki işletmesi belediyeye ait salon olduğunu söyledi. Başkan Çöl, yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı 'Vezir Parmağı' filminin, milli ve manevi değerlere ters olduğu gerekçesiyle belediyenin sinema salonunda oynatılmasına izin vermeyeceklerini belirtti. Başkan Çöl, yasaklama kararına ilişkin şu açıklamayı yaptı:


"Medyada reklamı gösterilen bizlerin milli, manevi değerlerine ters olan, ecdadımızla adeta dalga geçen,sahneleri ve senaryosu Mahsun Kırmızıgül'e ait olan 'Vezir Parmağı' adlı filmi belediyemiz sinema salonunda kesinlikle gösterime girmeyecektir. Bu ve benzeri gelenek, örf, adet ve ahlaki hassasiyetlere ters filmlere her zaman karşı olduk ve izin vermeyeceğiz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü