Hanife ve Bayhan gerçek mi oyun mu herkes şokta!

Hanife ve Bayhan gerçek mi oyun mu herkes şokta!

Zuhal Topal isimli evlendirme programında yerini alan Hnife ve BAyhan çiftinin gerçekten birlikte mi yoksa bir oyun mu merak konusu oldu. Bayhan yıllar önce bir ses programıyla gündeme oturmuştu ama zamanla unutuldu. Yıllar sonra Bayhan Türkiye'nin çok konuştuğu gelin adayına talip olarak geldi.

Hanife ve Bayhan gerçek mi oyun mu herkes şokta!

Bayhan ve Hanife çifti hergün başka bir rolle başka bir senaryo ile ekranlara geliyorlar. Büyük tartışmalara neden olan evlendirme programları yine yeniden bir çok kişinin aklında soru işareti bıraktı. Bayhan'ın da evlendirme programına katılması bu iddiaları güçlendirdi.

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında  tansiyon bir yükseldi, bir düştü. 
 
 Bayhan’a sinirlenip stüdyoyu terk eden Hanife, bir süre sonra gözyaşları içinde geri gelerek; “Üçüncü kişilerin Bayhan ile olan ilişkilerine dahil oldukları için yıprandığını” ağlayarak anlattı. Dakikalar sonra Bayhan, Hanife’nin gözyaşlarına dayanamayarak stüdyoya geldi. İkili uzun süre birbirlerine sarılarak teselli buldular. Bayhan ve Hanife’nin son sözü ise tüm soruların cevabı oldu.

Hanife ağladı! Bayhan sarıldı

Zuhal Topal'ın sunumuyla Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında damat adayı Bayhan ile Hanife'nin arasındaki gerilim devam ediyor. Locadaki gelin adayı Derya'nın Bayhan'a şarkı sözü yazması Hanife'yi çıldırttı. Damat adayları Bayhan ve Muhammed arasında da gergin anlar yaşandı.

STÜDYODA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

Dün ekrana gelen son bölümde Hanife ve Bayhan arasındaki soğuk rüzgarlar esmeye devam etti. Bayhan'a şarkı sözü yazıldığını öğrenen Hanife de bunun üzerine gelin adayına aynı şekilde şarkı sözü yazarak cevap verdi. İki gelin adayı bunun üzerine tartışırken, damat adayları da gergin anlar yaşadı.

DAMAT ADAYLARI BİRBİRİNE GİRDİ

Bayhan konuyla ilgili gereken açıklamayı yaptığını söylerken, Hanife ve Muhammed arkadaşlığı hakkında da yorum yaparak "Hanife ve Muhammed arkadaş kalamaz" dedi.

İzdivaç programına Hanife için katıldığını söyleyen Bayhan'ın gelin adayına karşı olan tutumunun nasıl devam edeceği merak konusu oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü