Hande Yener'in nişanlısı Cem Şenol kimdir ne iş yapar

Hande Yener'in nişanlısı Cem Şenol kimdir ne iş yapar

Ünlü popçu Hande Yener arkadaşlarının katıldığı bir tören ile nişanlandı.Hande Yener'in yalısında yapılan nişan töreni büyük yankı uyandırırken Yener'in nişanlısı Cem Şenol'un manken olduğu ve modellik yaptığı öğrenildi.

Hande Yener'in nişanlısı Cem Şenol kimdir ne iş yapar

Hande Yener aradığı aşkı oyuncu Cem Şenol'da buldu. Yener’in Cihangir'deki Boğaz manzaralı evinde kıyılan nişana, Yener’in ortağı Levent Akbulut yakın arkadaşı olan Cem Şenol’un aile adına kısa bir konuşma yaptı.

AİLE HAYIR DEDİ 

Akbulut iki aileye de yakın olduğu için kısa bir konuşma yaptıktan sonra. Şenol anne ve babası, Hande Yener’i annesinden kızını istediler. Yener’in ailesi esprili bir dille ilk olarak hayır dedi. Daha sonra Yener’in annesi verdim gitti dedikten sonra nişana geçildi. Nişan kurdelesini Yener’in ortağı Levent Akbulut ve Polat Yağcı kesti. Evlilik yolunda ilk adımı atan Yener ve Şenol nişan sonrasından öpüşerek bir birlerini kutladı. Nişana, çiftin ailesinin yanı sıra Hakan Akkaya, Aylin Coşkun gibi ünlü isimlerin de bulundu.   

Cem Şenol kimdir?
1985 senesinde dünyaya gelen Cem Şenol modellik yapmaktadır. Ayrıca oyunculuk eğitimi de alan Cem Şenol bir dönem adı şarkıcı Tuba Ekinci ile anılan ve ekranlarda dikkat çekmeyi başarmıştır. Hande Yener ile nişanlanan yakışıklı manken Cem Şenol Boşnak ve Yunanistan muhaciri bir ailenin evladıdır. Sarışın ve renkli gözlü olan Ümit Cem Şenol ekranlarda yeni projelerde yer almayı hedeflemektedir.

cem şenol ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü