Hande Yener'e sapık şoku! Evini değiştirdi

Hande Yener'e sapık şoku! Evini değiştirdi

Geçtiğimiz yıllarda evine geldiğinde evde tanımadığı bir kişi ile karşı karşıya gelen Hande Yener soluğu karakolda almıştı. Hande Yener'in evine giren Recep G. isimli şahsa atipik psikoz hastalığı teşhisi kondu. Hande Yener kendisine taciz mesajları atan Recep G. yüzünden evini değiştirdi.

Hande Yener'e sapık şoku! Evini değiştirdi

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde sevgilisi Cem Şenol'la dostlarının katıldığı gecede nişanlanan Hande Yener, sapık korkusu yüzünden ev değiştirdi.

Ünlü şarkıcının evine zorla girmeye çalışan ve cinsel taciz suçlamasıyla yargılanan Recep G.'ye, 'atipik psikoz' hastalığı teşhisi kondu. Recep G. Hande Yener'e, 'Karım, ebediyen benimle olacaksın' şeklinde mesajlar atmış zorla evine girmeye çalışmıştı.

Renkli Sayfalar programına katılan Yener'in yakın arkadaşı Aylin Coşkun da canlı yayında yaptığı açıklamayla Yener'in yaşadıkları yüzünden İstanbul'da yeni bir villa aldığını açıkladı. Coşkun, kız isteme töreninin ve nişanın da Hande Yener'in yeni villasında yapıldığını belirtti.

Hande Yener geçtiğimiz günlerde sevgilisi Cem Şenol'la dostlarının da katılımıyla gerçekleşen törende evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

hande yener sapık ev değiştirme hande yener evini değiştirdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü