Gurur Aydoğan'ın babası merak konusu! Gurur Aydoğan sevgilisi ile elele...

Gurur Aydoğan'ın babası merak konusu! Gurur Aydoğan sevgilisi ile elele...

Gurur Aydoğan Kanıt Ateş Üstünde isimli dizinin erken final yapmasından sonra dizide tanıştığı Başak Güröz ile büyük aşka yelken açtı. Gurur Aydoğan 15 Mayıs'ta annesi Oya Aydoğan'ı kaybetmişti.

Gurur Aydoğan'ın babası merak konusu! Gurur Aydoğan sevgilisi ile elele...

Bu sene anneler gününde anında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Oya Aydoğan 15 Mayıs'ta hayatını kaybederek sevenlerini çok üzmüştü. Gurur Aydoğan o ölümden sonra büyük acı yaşamıştı. ARdından Kanıt Ateş Üstünde isimli dizide rol almaya başladı ancak kısa bir süre sonra dizi erken final yapmıştı. Bu diziden büyük aşk doğdu. 

Gurur Aydoğan ve sevgilisi Başak Güröz Etiler’de bir AVM’de kameralara yansıdı.

15 mayıs’ta aramızdan ayrılan Oya Aydoğan’ın kendi izinden giderek oyunculuk yapan oğlu Gurur Aydoğan, kalbini “Kanıt Ateş Üstünde “ dizisindeki partneri Başak Güröz’e kaptırmıştı. Reytingleri beklentinin altında çıkan “Kanıt Ateş Üstünde” dizisi, geçen günlerde ekrana veda etmişti.  Gurur Aydoğan sevgilisi Güröz’le yemek yemeye geldiklerini belirterek, kendisine yöneltilen evlilik sorusuna "annem aşık olduktan sonra evlenmemi isterdi, ama beni paylaşamazdı" dedi.

SET AŞKI GERÇEK OLDU

Gazetecilerin “ilişkiniz nasıl başladı?” sorusuna üstü kapalı cevap veren Aydoğan, "Birbirimizden ayrıydık ilk bölümlerde ama son zamanlarda yakınlaşmıştık. Planlamadan olup gelişiyor zaten herşey. Hemen söylemedik tabii ki ilişkimizi. Ama şu anda da gördüğünüz gibi  birlikteyiz" şeklinde konuştu.

El ele aşklarını ilan eden çift, kısa bir röportajdan sonra AVM turuna devam etti.

‘Merhum annem beni kimseyle paylaşamazdı’

GURUR AYDOĞAN'IN BABASI KİMDİR?

Oya Aydoğan öldü geriye bıraktığı filmler ve en önemli mirasım dediği oğlu Gurur Aydoğan kaldı. Aort damarı yırtılan ve yoğun bakımda 1 hafta boyunca yaşam mücadesi veren Oya Aydoğan bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Verdiği bir röportajda eski kocası oğlu Gurur'un babası hakkında konuşan Oya Aydoğan çok konuşulan şu açıklamayı yapmıştı.

gurur aydoğan babası ile ilgili görsel sonucu
-"Bursalı gazinocu Tamer Taylan'dan ayrıldıktan sonra oğlum Gurur'un babası Latif Demirbağ'ı kurtarıcı olarak gördüm. 1987'de tanıştık. Mantık evliliği yapayım dedim.
-Latif çok fedakârlık yaptı benim için. ANAP'tan milletvekili adayıydı. 'Bir artistle birlikte olursan siyaset geleceğin biter' dedim ama yine de beni bırakmadı. Çok kıskançtı. 'Madem bu kadar kıskançsın, ne işin var böyle artist bir kadınla' dedim. Hamileliğimin üçüncü ayında da baktım yapamayacağım, ayrıldım."

GURUR AYDOĞAN'IN BABASI LATİF DEMİRBAĞ KİMDİR?

Daha önce 2 kez evlilik yaşayan Oya Aydoğan'ın en kısa evliliği bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığını yapan Haluk Ulusoy ile olmuştur. Bursalı gazinocu Tamer Taylan ile birlikte yaşamış ama bir türlü evlilik olmamış sonunda ayrılmıştır.
Oya Aydoğan'ın tek aşkı oğlu Gurur ise 2. evliliğinde dünyaya geldi. Oya Aydoğan, Latif Demirbağ ile 1988 yılında evlenmişti. 1989 yılında da boşanmıştı.

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur, Latif Demirbağ ile olan kısa evliliğinin ürünü. Oya Aydoğan'ın tek çocuğu da Gurur...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü