Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı?

Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı?

Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı sorusu herkesi şok etti. Sabah sabah programı açan yüzlerce kişi bu sorunun cevabını arıyor. Gülşah Saraçoğlu dün Ömür Varoloğlu ile dün tartışmıştı bu durum ayrılık ile mi sonuçlandı.

Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı?

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz'da şok eden gelişme yaşandı. Modacı Gülşah Saraçoğlu da koltukta oturuyordu ama bir süredir yayında Ömür Varoloğlu ile tartışma yaşıyordu. Dün de hararetli bir tartışma yaşandı ve bugün programda yoktu. Diğer arkadaşları da herhangi bir yorumda bulunmadı.

Gülşah Saraçoğlu,1982 İstanbul doğumludur.çocukluk dönemlerinde modaya karşı ilgili tavırlarıyla çevresince tanınmıştır. Moda dünyasına ilk adımını Dilek Hanif’in yanında asistan olarak işe başlayan Gülşah saraçoğlu, sonraki yıllarda çeşitli ünlülere hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. dünyaca ünlü bir çok kişiyi giydirmeyi başarmıştır. bunların başında Nicole Kidman gelmektedir.

2010 da evlendiği Selçuk Yentur’dan 2012 de boşanan ünlü modacı Ekim 2014 de eski eşiyle yeniden nikah masasına oturdu…

gülşah saraçoğlu kimdir ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatma tasyürek     0000-00-00 Nihat o pirogramda ne işi var gıtsın turkusunu söylesın bu ne yaaaaa yuh
ilksu     0000-00-00 çok bile kaldı programda.Başından beri tek konuda bağıran kulaklarımızı delen biri hiçbirşeyden jaberi olmayan şaşkın şaşkın bakan ve bağıran adama hep söz veren güya moderatör.Bu programa kalite olarak yakışmamıştı o kibar kadın başından buyana.İki üç yabancı kelime ezberleyip onları kullanıp konuları hep aynı yere çeken bağıran cahille aynı yerde olmak....çok acıydı..Arkınların dediği gibi onu oraya alanda kabahat.zayen moderatörü bile o yönetiyor o cahilliği ile ata sözletiyle ..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü