Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz'da neden yok?

Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz'da neden yok?

Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı. Şok eden bir kara ile ayrılan Gülşah Saraçoğlu ertesi gün programda arkadaşı Seren Serengil'in programına katıldı. Gülşah Saraçoğlu ve Ömür Varol'un kavgası bu ayrılığın nedeni olabilir diye konuşuluyor.

Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz'da neden yok?

Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz programından ayrıldı. Bu haber bugün gündeme bomba gibi düştü. Bir süredir Ömür Varol ile tartışması dünkü tartışma bardağı taşıran son damla oldu. Gülşah Saraçoğlu dünkü yayından sonra ayrılık kararı aldı ve bu durumu Instagram hesabından duyurdu. 

Beyaz TV'deki "Söylemezsem Olmaz" programından ayrıldığını 'tarzımın dışında bir projeydi' diyerek duyuran Gülşah Saraçoğlu, önceki gün Seren Serengil ile bir gece geçirdi. Seren Serengil, Instagram'dan yaptığı duyuruda, "Gülşah Saraçoğlu ile bir program yapmaya karar verdik" ifadelerini kullandı.

'JANRIMIN DIŞINDA OLAN BİR PROJEDE RİCA ÜSTÜNE BULUNDUM'

Nihat Doğan, Ömür Varol ve Bircan İpek ile birlikte sunduğu "Söylemezsem Olmaz" programından ayrılan Gülşah Saraçoğlu'nun Ömür Varol ile anlaşamadığı söylentiler arasındaydı. Saraçoğlu, sosyal medyada programdan ayrılma sebebini şöyle açıkladı: "Bugüne kadar, her sabah heyecan ile sizlerle buluşmak, gündemi yorumlamak, paylaşmak ve en önemlisi iletişim kurmak harika idi...Janrımın dışında olan bir projede, Osman Gökçek'in ricası ve yönetimin ısrarı üzerine oturduğum koltuktan ayrılıyorum...Güzel ekbimin aynı coşku ile devam edeceğine eminim. Başka bir projede görüşünceye kadar sevgiyle kalın.

Söylemezsem Olmaz ekibi ise Gülşah Saraçoğlu'nun ayırılığı ile ilgili, "Gülşah Hanım iş yoğunluğundan ötürü programı bıraktı" ifadelerine yer vermişti.

SEREN SERENGİL HAVADA KAPTI

Deniz Akkaya ile "Duymayan Kalmasın" programını sunan Seren Serengil ise, dün gece Gülşah Saraçoğlu ile beraber yemek yedi. Gecenin ilerleyen saatlerinde yaptığı duyuru takipçilerini heyecanlandırdı. Seren Serengil ve Gülşah Saraçoğlu'nun programı hakkındaki gelişmeler merakla bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü