Gülşah Saraçoğlu kimdir eski kocası merak konusu oldu!

Gülşah Saraçoğlu kimdir eski kocası merak konusu oldu!

Gülşah Saraçoğlu'nun eski kocası merak edildi. Güzelliği ile göz kamaştıran ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu bir anda magazin gündeminde yerini aldı. Bir çok kişinin bilmediği SAraçoğlu Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz koltuğuna oturmuştu ama Cuma günü ayrılık kararı aldı.

Gülşah Saraçoğlu kimdir eski kocası merak konusu oldu!

Bir çok ünlü ismi giydiren Gülşah Saraçoğlu'nu tanıyan tanır ama bilmeyenler için detaylar haberimizin içinde yerini aldı. Özellikle eski eşiyle ikinci kez nikah masasına oturmasıyla gündem oluşturan Saraçoğlu şimdilerde Söylemezsem Olmaz programından ayrılmasıyla magazin manşetlerini süsledi. 

Gülşah Saraçoğlu 1982 yılında İstanbul'da doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra eğitimine devam etmemiş ve moda üzerine yoğunlaşmıştır. Dilek Hanif'in asistanı olarak moda sektörüne atılmış sonrasında ise birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. 

gülşah saraçoğlu kimdir ile ilgili görsel sonucu

Gülşah Saraçoğlu 2012'de boşandığı eşi Selçuk Yentur ile 2014 yılında tekrar evlenmiştir. Son zamanlarda verdiği kilolar ve farklı bir projeye imza atıp, tasarımlarını moda klibi halinde yayınlaması ile gündemdedir. Gülşah Saraçoğlu ayrıca, Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" adlı programda sunuculuk yapmaktadır.

Gülşah Saraçoğlu dünyaca ünlü isimleri de giydirmektedir. Bunlardan biri de ünlü oyuncu Nicole Kidman'dır. 

gülşah saraçoğlu kimdir ile ilgili görsel sonucu

Beyaz TV'deki "Söylemezsem Olmaz" programından ayrıldığını 'tarzımın dışında bir projeydi' diyerek duyuran Gülşah Saraçoğlu, önceki gün Seren Serengil ile bir gece geçirdi. Seren Serengil, Instagram'dan yaptığı duyuruda, "Gülşah Saraçoğlu ile bir program yapmaya karar verdik" ifadelerini kullandı.

'JANRIMIN DIŞINDA OLAN BİR PROJEDE RİCA ÜSTÜNE BULUNDUM'

Nihat Doğan, Ömür Varol ve Bircan İpek ile birlikte sunduğu "Söylemezsem Olmaz" programından ayrılan Gülşah Saraçoğlu'nun Ömür Varol ile anlaşamadığı söylentiler arasındaydı. Saraçoğlu, sosyal medyada programdan ayrılma sebebini şöyle açıkladı: "Bugüne kadar, her sabah heyecan ile sizlerle buluşmak, gündemi yorumlamak, paylaşmak ve en önemlisi iletişim kurmak harika idi...Janrımın dışında olan bir projede, Osman Gökçek'in ricası ve yönetimin ısrarı üzerine oturduğum koltuktan ayrılıyorum...Güzel ekbimin aynı coşku ile devam edeceğine eminim. Başka bir projede görüşünceye kadar sevgiyle kalın.

Söylemezsem Olmaz ekibi ise Gülşah Saraçoğlu'nun ayırılığı ile ilgili, "Gülşah Hanım iş yoğunluğundan ötürü programı bıraktı" ifadelerine yer vermişti.

SEREN SERENGİL HAVADA KAPTI

Deniz Akkaya ile "Duymayan Kalmasın" programını sunan Seren Serengil ise, dün gece Gülşah Saraçoğlu ile beraber yemek yedi. Gecenin ilerleyen saatlerinde yaptığı duyuru takipçilerini heyecanlandırdı. Seren Serengil ve Gülşah Saraçoğlu'nun programı hakkındaki gelişmeler merakla bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü