Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşanıyor mu? Şok gelişme

Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşanıyor mu? Şok gelişme

Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti bugün boşanma haberleri ile gündeme geldiler. Altın Kelebek Ödülleri sırasında iki ünlü ismin sosyal medyada farklı görüşlerini paylaşmasından sonra büyük bir kriz yaşanması ve bu krizin aşılmadığı iddia edildi.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşanıyor mu? Şok gelişme

Gülben Ergen ve Erhan Çelik evliliğinde kriz çıktı. Gülben Ergen ve Erhan Çelik 'in evlerinden büyük bir tartışma çıktığı ve boşanma sürecine girdikleri iddia edildi. Başka bir iddiaya göre Erhan Çelik ünlü şarkıcı ile yaşadığı evi terk etti. Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in bu konuda nasıl bir açıklama yapacakları merak konusu oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar 'ın bugün özel haberi olarak ekranlara yansıdı. Gülben Ergen ile mesajlaştıklarını söyleyen sunucular Gülben Ergen'in ekranlara çıkıp yapacağını açıkladı. Gülşen Yüksel Gülben Ergen ile ilgili olarak bu haberin durduk yere çıkmadığnı açıklamasının kendisinin yapacağını söyledi.

İlk evliliğini 2004 yılında Mustafa Erdoğan ile yaptı bu evlilikten 3 çocuğu oldu. Bu evlilik 7 yıl sonra bitti. Gülben Ergen daha sonra gözlerden uzak Erhan Çelik ile yaşadığını flört ile gündeme gelmiş. izmir Şirince'de gizlice evlenmişti. Bu evlilik şu günlerde oldukça zor anlar yaşıyor.

elazigyeniufuk.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü