Gülben Ergen ve Erhan Çelik Altın Kelebek krizi Boşanıyorlar mı?

Gülben Ergen ve Erhan Çelik Altın Kelebek krizi Boşanıyorlar mı?

Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşanıyor mu? Gülben Ergen ve Erhan Çelik çiftinin arasına Altın Kelebek'in girdiği iddia ediliyor. Gülben Ergen Altın Kelebek'e geçen sene katılmış ve Can Dündar'a slm çakmıştı. Bu olaydan sorna 15 Temmuz sonrası Erhan Çelik TRT ana haberde göreve başladı bu durum çok geçmeden bu seneki Altın Kelebek onları iyice kutuplaştırdı.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik Altın Kelebek krizi Boşanıyorlar mı?

Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti bugün boşanma haberleri ile gündeme geldiler. Altın Kelebek Ödülleri sırasında iki ünlü ismin sosyal medyada farklı görüşlerini paylaşmasından sonra büyük bir kriz yaşanması ve bu krizin aşılmadığı iddia edildi. 

Gülben Ergen ve Erhan Çelik evliliğinde kriz çıktı. Gülben Ergen ve Erhan Çelik 'in evlerinden büyük bir tartışma çıktığı ve boşanma sürecine girdikleri iddia edildi. Başka bir iddiaya göre Erhan Çelik ünlü şarkıcı ile yaşadığı evi terk etti. Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in bu konuda nasıl bir açıklama yapacakları merak konusu oldu.

gülben ergen erhan çelik boşanıyor mu ile ilgili görsel sonucu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar 'ın bugün özel haberi olarak ekranlara yansıdı. Gülben Ergen ile mesajlaştıklarını söyleyen sunucular Gülben Ergen'in ekranlara çıkıp yapacağını açıkladı. Gülşen Yüksel Gülben Ergen ile ilgili olarak bu haberin durduk yere çıkmadığnı açıklamasının kendisinin yapacağını söyledi.

İlk evliliğini 2004 yılında Mustafa Erdoğan ile yaptı bu evlilikten 3 çocuğu oldu. Bu evlilik 7 yıl sonra bitti. Gülben Ergen daha sonra gözlerden uzak Erhan Çelik ile yaşadığını flört ile gündeme gelmiş. izmir Şirince'de gizlice evlenmişti. Bu evlilik şu günlerde oldukça zor anlar yaşıyor.

gülben ergen erhan çelik boşanıyor mu ile ilgili görsel sonucu

Gülben Ergen çocukları ile Amerika'ya gideceğini söyledi. Amerika dönüşü cevap lütfen büyütmeden yıkmadan kırmadan diyerek programcılardan ricada bulundu. Buda sadece zamana bıraktıklarını gösteriyor. Şubat ayında karar verecekleri ortaya çıkıyor.

elazigyeniufuk.com

gülben ergen erhan çelik boşanıyor mu ile ilgili görsel sonucu

'Bin Altın Kelebek, bir Diriliş Ertuğrul etmez'

Trt 1 ana haberini sunan Erhan Çelik, aynı kanalda yayınlanan 'Diriliş Ertuğrul' dizisine destek mesajı yayımladı.

Diriliş Ertuğrul' dizisinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Altın Kelebek ödülü gecesinde kendilerine teşekkür etme imkanı verilmediği gerekçesiyle ödülü iade ettiklerini açıkladı. Programın sunucusu Okan Bayülgen'in diziden 'alaycı' bir şekilde özür dilemesinin ardından 'Diriliş Ertuğrul' oyuncusu Cavit Çetin Güner, Altın Kelebek ödülünü yere koyduğu fotoğrafı paylaşıp "Pabucum daha değerli" notunu yazdı.
Yaşanan gelişmeler üzerine sunucu Erhan Çelik, 'Diriliş Ertuğrul' dizisine şu sözlerle destek oldu. "Bin Altın Kelebek, bir Diriliş Ertuğrul etmez. Diriliş'e bu terbiyesizliği yapana bakıp, iki laf etmeye değmez"

Cavit Çetin Güner'in paylaştığı fotoğraf sosyal medyaya damgasını vurmuştu. Fakat paylaşımdan bir süre sonra paylaştığı fotoğraf kaldırıldı. Fotoğrafı kendisinin kaldırmadığını belirten Güner, ardından şu paylaşımda bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü