Gözüm Sende Emine ve Şehmuz komik videoları! Gözüm Sende kaynanaları ve damatları kim merak ediliyor

Gözüm Sende Emine ve Şehmuz komik videoları! Gözüm Sende kaynanaları ve damatları kim merak ediliyor

ATV'de başlayan Gözüm Sende yarışması son günlerin en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından biri olmaya devam ediyor. Aylin Kabasakal'ın sunumu ile ekrana gelen Gözüm Sende yarışmasının en dikkat çeken yarışmacıları ise kaynana adayı Emine hanım ve oğlu Şehmuz. Oğlu için kız bakmaya gelen Emine hanımın gelin adayları ile girdiği dialoglar izleyenleri kahkahalara boğuyor.

Gözüm Sende  Emine ve Şehmuz komik videoları! Gözüm Sende kaynanaları ve damatları kim merak ediliyor

ATV'de yayınlanan Gözüm Sende yarışması izleyenlerin keyifli anlar geçirmesine neden oluyor. Hafta içi her gün 13:40'ta ekrana gelen Gözüm Sende yarışmasının en dikkat çeken anne oğulu kaynana Emine hanım ve oğlu Şehmuz olmaya devam ediyor. 

Gelin adaylarını kendi seçeceğini söyleyen Emine hanım gelin adaylarına yaptığı yorumlar ile fenomen haline geldi. Gelin adaylarının tüm hayatını inceleyen Emine hanım oğlu için henüz bir gelin adayı beğenemedi. Emine hanımın gelin adaylarına yaptığı yorumlar ise oldukça iğneleyici. Emine hanım ve oğlu Şehmuz'un en komik videoları haberimizin devamında sizlerle. 

“Gözüm Sende” programında kadın yarışmacı, yüzlerini görmediği ancak hayatlarına şahit olduğu 4 erkek adaydan birini seçer. Bu seçimi gün boyu Gözüm Sende Evi’nden yapar. Seçmiş olduğu dört adayın hobilerine, ev, iş ve sosyal hayatına tanıklık eder. Seçici, adaylara çevresindeki kişilere sorular sordurur ve adayları yönlendirerek onlar hakkında bilgiler edinir. Seçici isterse bir yakınını yanına alır ve ondan adaylar arasında karar vermesi için yardımcı olmasını ister. Stüdyoda öncelikle kendine uygun olmayan iki kişiyi eler ve kalan iki kişi arasından yeniden seçim yapar.

Gözüm Sende hangi gün, saat kaçta?

Program haftaiçi her gün 13.40’ta yayınlanıyor.

Gözüm Sende sunucusu kimdir?

1974 yılında Almanya’da dünyaya gelen Aykin Kabasakal, Türk dizi ve sinema oyuncusu, sunucudur. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü ‘nü bitirdi. Önceleri bazı müzik kanalı ve Tv kanallarında sunuculuk yapmış sonra oyunculuğa geçerek Görgüsüzler, Baba Ocağı, Kayıkçı, Ömerçip, Dikkat Bebek Var, Kaçıklık Diploması gibi dizi ve filmlerde rol aldı ve Cennet Mahallesi adlı Tv komedi dizisinde canlandırdığı Fatoş karakteriyle başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Star TV ‘de yayınlanan Güzel Köylü adlı dizide de oynamıştır. Şimdilerde ise Hanım Köylü dizisinde Elmas Eksi karakterini canlandırmakta ve Gözüm Sende adlı programı sunmaktadır.

gözüm sende gözüm sende komik gözüm sende emine kaynana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü