Göz 6 yarışmasının blogger'i Bulut Özdemir'in sevgilisi kim Survivor

Göz 6 yarışmasının blogger'i Bulut Özdemir'in sevgilisi kim Survivor

Survivor adasına yeni bir yarışmacı transfer oldu.Daha önce Göz 6 yarışmasından tanıdığımız Bulut Özdemir dün akşam adaya geldi ve konseyde adaya tanıtıldı.28 yaşındaki oyuncu 179 cm boyunda 82 kg ağırlığındaki oyuncu hedefleri için adım adım ilerleyen bir isim. 1988 Düzce doğumlu oyuncu yarışmalarda dövmeleri ve farklı yaşam tarzı ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Göz 6 yarışmasının blogger'i Bulut Özdemir'in sevgilisi kim Survivor

1988 yılında Düzce de dünyaya  Bulut Özdemiroğlu Göz 6 evinde dövmeleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.  Bulut Özdemiroğlu çalkantılı bir üniversite hayatı geçirmiştir. Üniversitede ilk olarak 2 yıllık Gasrtonomi okuyan  Bulut Özdemiroğlu bu bölümün kendini ifade etmediğini anlayınca kendisini anlatan bir bölüm okumak ister ve 4 yıllık Grafik tasarım okur.  Bulut Özdemiroğlu 1996 Düzce depremini de yaşamış bir  depremzededir

goz-6-bulut-ozdemiroglu-resimleri

Göz 6 yarışmacısı Bulut Özdemiroğu bir internet fenomedidir ve hayatını bir blogger olarak kazanmaktadır

goz-6-bulut-ozdemiroglu-fotograflari

bulut

Survivor 2017'nin yeni yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu oldu. Göz6 yarışmasıyla tanınan Bulut Özdemiroğlu'nun Fenerbahçe'nin eski bir futbolcusunun oğlu olduğu ortaya çıktı. Peki, Göz6'yla tanınan Bulut Özdemiroğlu kimdir, kimin oğlu? İşte, hakkındaki detaylar!

Survivor'da Eser West'in yerine gelecek yeni isim dün geceden beri büyük bir merakla bekleniyordu. Açlığa dayanamadığı gerekçesiyle adadan kendi isteğiyle ayrılan iddialı yarışmacının yerine gelen isim Bulut Özdemiroğlu oldu. Bulut Özdemiroğlu'nun da kadroya dahil olmasıyla birlikte adadaki Göz6 evinden gelen yarışmacının sayısı 3'e yükselmiş oldu. Erdi Ünver ve Berna Keklikler de Göz6 evinden şampiyon ayrılarak Survivor biletini elde etmişti. Survivor'ın yeni yarışmacısı Bulut Özdemir, eski yarışmadan tanıdığı Erdi Ünver ile sık sık karşı karşıya gelmişti. İkilinin Survivor'da bir gerilim yaşayıp yaşamayacakları ilerleyen günlerde belli olacak. 

BULUT ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

28 yaşında olan Bulut Özdemiroğlu, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Hasan Özdemiroğlu'nun oğludur. Bloggerlık ve kreatif içerik üreticiliği yapan başarılı yarışmacı, Beykent Üniversitesi Grafik Dizayn bölümünde eğitim gördükten sonra uzun yıllar Sakaryaspor ve Fenerbahçe alt yapılarında futbol oynadı. Üniversite yıllarında basketbol oynayan Bulut Özdemiroğlu, son yıllarda crossfit sporuyla ilgilenmektedir.

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Sevgilisi?

Birçok kız arkadaşı olan Bulut Özdemiroğlu ‘nun bilinen bir sevgilisi yoktur. Bulut Özdemiroğlu  Eski Fenerbahçeli futbolcu Rambo Hasan’ın Hasan Kemal Özdemir’in oğludur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü