Gelin Evi kim kazandı 11 Kasım Gelin Evi haftanın birincisi belli oldu

Gelin Evi kim kazandı 11 Kasım Gelin Evi haftanın birincisi belli oldu

Gelin Evi bugün haftanın final bölümü ile ekrana geldi. Gelinlerin yarıştığı Gelin Evi'nde son gün yarışan isim Necibe oldu. Düğününde ve evinde sadelikten yana olan Necibe rakipleri tarafından bugün beğenildi. Necibe'nin kına gecesi ve düğün fotoğrafları beğenildi.

Gelin Evi kim kazandı 11 Kasım Gelin Evi haftanın birincisi belli oldu

Gelin Evi bugün yeni bölümü ile ekrana geldi. Haftanın finalı bugün Necibe hanımın evinde yapıldı. Gelin Evi'nin bu haftaki en dikkat çeken yarışmacısı Merve hanım oldu. Gelinlerin yarıştığı Gelin Evi'nde haftanın finali bugün yapıldı. Necibe hanımın kına gecesi ve düğünü rakipleri tarafından beğenildi. Rakiplerine iyi bir ev sahipliği yapan Necibe hanım rakiplerinden puanları topladı. 

Gelin Evi'nde puan sandıkları açılmaya başladı. Esra hanım bu hafta ki puanlara göre 24 puan aldı. Esra hanım ile Merve hanım haftanın finalinde gerilim yaşadılar. Ebru hanım bu hafta rakiplerinden toplamda 26 puan topladı. Ebru hanımdan sonra puan sandığını açan isim Özlem hanım oldu. Özlem hanım rakiplerinden 21 puan aldı. Merve hanım ise 17 puan toplayarak haftanın sonuncusu olarak büyük bir şok yaşadı. Ev sahibi Necibe hanım ise puan aldı. 

Gelin Evi programı kendine güvenen gelinlerin buluşma noktası. Yarışmaya katılanların saç, makyaj, kıyafetinden misafirlerini ağırlayışı, yaptığı yemekler hepsi yorumlanıyor. Bunların haricinde evinizin dizaynı ve gelenek görenekler açısından da değerlendirme yapılıyor. Adaylar arası misafirlikler farklı farklı yapılmaktadır. Sırası gelen aday da ona göre hazırlık yapıp, yarışmaya başlayabilir. Gelin Evi Show TV ekranlarında!

 

Yüz Nakli Olan Recep Sert'in Eşi Esma Sert Gelin Evi'nde
Yüz nakli olan Recep Sert ile evlenerek tüm dikkatleri üzerine çeken Esma Sert, Show TV ekranlarında yayınlanan 'Gelin Evi' programına konuk oldu.
Show TV'nin ilgiyle izlenen programı 'Gelin Evi' yeni bölümünde Türkiye'nin beşinci yüz naklini gerçekleştiren Recep Sert'in eşi Esma Sert'in Bursa İnegöl'deki evine konuk oldu.

REKLAM SÖYLENTİLERİNE EN GÜZEL CEVAP

Recep Sert ile reklam için birlikte olduğu iddiaları yüzünden zor günler geçiren Esma Sert, çocuğunu kucağına aldıktan sonra herkesi susturmuştu.


HER ŞEYİ ANLATTI

Programda Recep Sert ile tanışma, nişanlanma ve evlenme dönemlerine ilişkin anılarını paylaşan Esma Sert, eşiyle özel anlarına ilişkin fotoğraflar paylaşmayı da ihmal etmedi. 

gelin evi yeni bölüm gelin evi kim kazandı gelin evi kazanan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü