Furkan Palalı'dan flaş aşk açıklaması

Furkan Palalı'dan flaş aşk açıklaması

No:309 dizisinin yakışıklı oyuncusu Furkan Palalı önceki gün set çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hayatınızda biri varmı sorusunu cevaplayan Palalı 14 Şubat'ı yalnız geçirdiğini söyledi. Palalı 14 Şubat'ı gazeteciler sorunca hatırladığını itiraf etti.

Furkan Palalı'dan flaş aşk açıklaması

Son günlerin en çok beğenilen erkek oyuncularından biri olan Furkan Palalı aşk hayatı hakkında yaptığı açıklama ile hayranlarını şaşırttı. 14 Şubat sevgililer gününü yalnız geçirdiğini söyleyen Furkan Palalı bu seneyi yalnız geçireceğini söyledi. 

Sevgililer Günü'nü gazeteciler sorunca fark ettiğini söyleyen yakışıklı oyuncu "Sevgililer Günü olduğunu siz söyleyince farkettim. Ben yalnız olacağım, bu günleri çok arayan bir adam da değilim. Kadınlar önemsediği için biz de önemsiyor görünüyoruz onları mutlu etmek için. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz" şeklinde konuştu.


Belki seneye bir kız arkadaşı olabileceğini söyleyen Furkan Palalı bu sözleriyle genç kızların hayallerini suya düşürdü. 

"Hiç aşık oldunuz mu?" sorusuna ise Palalı, "Değeri olan birkaç tane kız arkadaşım oldu. Dünyanın en güzel duygularından biri aşk" yanıtını verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü