Funda Özkalyoncu Aramızda Kalmasın'dan neden ayrıldı merak ediliyor

Funda Özkalyoncu Aramızda Kalmasın'dan neden ayrıldı merak ediliyor

TV8 ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalmasın isimli magazin programında uzun süredir yorum koltuğunda oturan ünlü radyocu Funda Özkalyoncuoğlu yakın zamanda programdan ayrıldı. Bu durum akıllara Funda Özkalyoncu'nun canlı yayında yaptığı uzun süre tartışmalara neden olan Kürk Mantolu Madonna gafından sonra mı işinden oldu merak konusu oldu.

Funda Özkalyoncu Aramızda Kalmasın'dan neden ayrıldı merak ediliyor

Funda Özkalyoncuoğlu Aramızda Kalmasın'dan ayrıldı. Yerine Duygu Çetinkaya o koltukta oturdu. Peki Funda Özkalyoncuoğlu programdan neden ayrıldı merak ediliyor. 

TV8 ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalmasın isimli programı uzun süredir sunuyordu. Funda Özykalyoncuoğlu 'nun programdan ayrıldığı haberi haftasonu yayıldı. Sosyal medyada büyük yankı uyanan haberden sonra Funda Özkalyoncu 'nun yerine Duygu Çetinkaya geldi. 

Funda Özkalyoncuoğlu Aramızda Kalmasın 'dan neden ayrıldı? TV 8’de hafta içi her gün ekranlara gelen ‘Aramızda Kalmasın’ programında iki sunucu birden gönderildi.

Yazar Sabahattin Ali’nin, 'Kürk Mantolu Madonna' kitabında ABD'li pop yıldızı Madonna'nın anlattığını sanan Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli'nin, 'Aramızda Kalmasın' programına veda etti.

Diğer sunucu Jess Molho ise programda kalacak. Molho’ya iki yeni isim eşlik edecek. Bu isimler Hakan Ural ile 'Survivor' yarışmacılarından Duygu Çetinkaya olarak kesinlik kazandı ve TV8’in resmi sitesinden duyuruldu.

'Aramızda Kalmasın'ın sunucuları değişti

BÜYÜK POT KIRMIŞTI

TV8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programında, Madonna karışıklığı yaşandı. Beren Saat’in Sabahattin Ali’nin Türk edebiyatında önemli bir yeri olan ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabının uyarlaması olan filmde rol alacağı konuşulurken, program sunucularından Funda Özkalyoncuoğlu’nun kitapta anlatılan karakteri müzisyen Madonna sanmasıyla komik anlar yaşandı. Sosyal medya bu karışıklığı diline doladı.

Madonna'nın hayatı bizim için enteresan olabilir' diyen Özkalyoncuoğlu'nu program moderatörü Jess Molho 'Yalnız bu kitap 1943'te yazıldı. Sabahattin Ali bu kitabı asker yıllarında çadırda yazmış' diye uyarınca şaşıran Özkalyoncuoğlu ve programın diğer sunucusu Sena Keçeli'nin 'Madonna var mıydı o zamanlar?' demeleri sosyal medyayı yıktı geçti, çok ağır yorumlar yapıldı.

 

'BENİ LİNÇ ETTİLER'  

Funda Özkalyoncuoğlu: Cahilliğim bir işe yaradı

 

Hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Funda Özkalyoncuoğlu, bu yanlışlığın çok büyütüldüğünü belirterek şunları söyledi:

Ben konuyu yanlış yerden anlamışım. Ben "Kürk Mantolu Madonna" kitabını okuyalı belki 40 yıl olmuştur. Çok hatırlamıyorum. Bu cahilliğimin bu kadar olay olmasına çok şaşırdım ve kırıldım. Beni kimse savunmadı. Benim 39 yaşında ölen anneme bile küfür ediyorlar. Bunu anlamak mümkün değil. Ben ne yapmışım, hırsızlık mı yaptım, cinayet mi işledim. Ben tarihçi, edebiyatçı değilim. Bir magazin programında yorum yapıyorum. Benim cahilliğim bir işe yaradı; bir ülkenin merhamet ortalamasını ortaya çıktı. Edebiyatseverlerin daha naif daha affedici olması gerekirken beni linç ettiler. 

FUNDA ÖZKALYONCU KİMDİR?

Funda Özkalyoncuoğlu, İyi bir radyo dinleyicisiydi ilk önce… Sonra telefon bağlantısıyla bir radyo programına katıldı ve bilgi birikimlerini, renkli yorumlarını esprili bir dille dinleyicilerle paylaştı, ardından konuk oldu programa ve en sonunda Alem FM’de “Bonbon Funda ile Hayat” adlı program yapmaya başladı.

Radio N101’de hafta içi her sabah 07.00 -10.00 arası yayın yapan “Best Of Cem Ceminay Back Up Morning Show” programında Cem Ceminay’ın partneri oldu.

2011 yılında Star TV’de yayınlanan “Yerden Göğe” isimli programın üç sunucusundan biri oldu. Diğer sunuculardan Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı sorun yüzünden programdan ayrıldı.

Funda Özkalyoncuoğlu, bir zamanlar Kanal 1 televizyonunda Mehmet Coşkundeniz ile beraber sabah kuşağı programı yaptı. Daha sonra Acun Ilıcalı Tv8 kanalını satın aldıktan sonra Acun Ilıcalı tarafından “Aramızda Kalmasın” adı ile bir sabah programı yapmaları için Funda Özkalyoncuoğlu, Jess Molho ve Tuba’ya teklif etmiştir.
Funda Özkalyoncuoğlu, hafta içi her sabah TV 8’de yayınlanan “Aramızda Kalmasın” programını Jess Molho ile birlikte sunmaktadır.
Funda Özkalyoncuoğlu, 20 yaşında evlendi. 9 aylık hamile iken boşandı. Bir oğlu vardır.
Kitapları :
2011 – İhanete Uğramış Yemekler

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü