Fatih Hürkan kimdir İlhan Mansız'ı dövdü mü diskalifiye şoku

Fatih Hürkan kimdir İlhan Mansız'ı dövdü mü diskalifiye şoku

Survivor 2017 yarışmacılarından olan eski manken Fatih Hürkan ada'da fevri çıkışları ile dikkatleri üzerine çekerken ada'da yaşanan İlhan Mansız ile kavası gündeme bomba gibi düştü.Bugün muhtemelen ünlüler adasından İlhan yada Fatih diskalifiye olacak.

Fatih Hürkan kimdir İlhan Mansız'ı dövdü mü diskalifiye şoku

Survivor’ın tanıdık simalarından olan Fatih Hürkan, 14 Eylül 1971 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Makina Mühendisliği bölümü mezunu olmasına rağmen kariyerine mankenlikle başlamıştır. 1998'de Best Model of Turkey'de ülkemizi temsil eden Fatih Hürkan, yarışmada 2. seçilmiştir. Mankenlik kariyerinin ardından oyunculuğa geçiş yapan Fatih Hürkan, 1998'de başrolünü Emrah'ın oynadığı Unutabilsem dizisinde ilk kez kamera karşısına geçmiştir. 

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Fatih Hürkan, Survivor’a sms oylaması sonucunda dahil oldu.  Survivor Ünlüler adasına çok çabuk adapte olan Fatih Hürkan,  yarışmalarda üst düzey performans gösterse de adada sakin bir tavır sergiliyordu. Ancak bugünkü bölümde ekran başındakiler farklı bir Fatih Hürkan ile karşılaşacak gibi görünüyor. Survivor 7 Şubat 14. bölüm tanıtımında İlhan Mansız ve Fatih Hürkan kavga ediyor. Birbirlerinin üzerine yürüyen yarışmacıların fiziksel temasta bulunması sonucu devreye diğer yarışmacılar giriyor. 

Survivor’a bir hafta gecikmeli dahil olan Fatih Hürkan çıktığı 11 oyunun 4’ünde galibiyet 7’sinde ise mağlubiyet aldı. Ünlüler takımındaki yarışmacının puanı ise 11

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Fatih Hürkan kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü