Fahire Kara Türkiye'ye gelecek mi?

Fahire Kara Türkiye'ye gelecek mi?

Müge Anlı'da başlayan kayıp olarak aranan Fahire Kara olayı önce MİT'i harekete geçirdi sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündemine geldi. Fahire Kara'nın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği gündem oluşturdu.

Fahire Kara Türkiye'ye gelecek mi?

ATV ekranlarında büyük başarılara imza atan Müge Anlı'nın programında 27 yıl boyunca kayıp olan Fahire Kara aranmaya başlandı. Suudi Arabistan'da kayıp olan Fahire Kara'nın ailesi yıllar önce kaybolan hatta öldüğü düşünülerek taziye çadırları kurulan Kara'yı aramak için Müge Anlı'ya başvurdular.

Yüzlerce kayıp ve cinayet olaylarının gün ışığına çıkmasını sağlayn Müge Anlı Fahire Kara'nın ölmediğini ortaya çıkarmasından sonra çok daha detaylı bir şekilde arama başlandı. Milli İstihbarat Teşkilatının devreye girmesiyle olay farklı bir boyut aldı. 

Fahire Kara 1990 yılında eşiyle gittiği Hac'da gerçekleşen felakatte kayboldu. O felakatte öldüğü düşünülen Fahire Kara'nın 27 yıl sonra ölmediği ve orada kendine yeni bir hayat kurduğu ortaya çıktı. 

Türkiye'de ailesi özellikle çocukları annelerine kavuşmaları için beklerken Fahire Kara'yı çok zor bir karar bekliyor. Kayıp kadını Yemenli kocasının kendisine tecavüz ettiğini söylemesi gerekiyor. Aksi takdirde kendisi zina suçundan taşlanarak öldürülecek. Tecavüz uğradığını söylerse de 3 çocuğunun babası idam edilecek.

Fahire Kara olayı nasıl bir sonuca ulaşacak merak ediliyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü