Esra Erol'un kocası Ali Özbir'in sürprizi merak ediliyor!

Esra Erol'un kocası Ali Özbir'in sürprizi merak ediliyor!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la isimli izdivaç programının sunuculuğunu yapan ünlü sunucu Esra Erol 'un eşi bugün şoke eden bir sürprizi ile ekranlara geliyor. Canlı yayında yapılacak bu sürpriz için nefesler tutuldu e o anlar bekleniyor.

Esra Erol'un kocası Ali Özbir'in sürprizi merak ediliyor!

Yıllardır muhteşem sunumu ile izleyen herkesi kendine hayran bırakan Esra Erol televizyon serüvenine Flash Tv ekranlarında başlamıştı. İzdivaç programının öncülerinden olan Esra Erol çizgisini hiç bozmadan yoluna emin adımlarla ilerledi. 

Yıllardır beklediği birlikte olduğu namı diğer Kürt İdris'in oğlu Ali Özbir ile yaşadığı ilişkiyi yine canlı yayında yine ATV ekranlarında Evet demişlerdi. Esra Erol başarının adımlarını hızlı attı çevresinde kendisi için evlenme diyen o kadar çok kişi varken yoluna Ali Özbir'in elini tutarak devam etti. Çocuk yapma diyenlere inat ilk bebeğinin müjdesini de yine canlı yayında verdi. En özelini sevenleri ile paylaştı. İkinci bebeklerini kucaklarına alan örnek çiftin aşkları dolu dizgin ilerliyor. 

Bugün Ali Özbir Esra Erol'a büyük bir sürpriz yapacak ve merak ile bu sürprizin ne olacağı bekleniyor. Sizlerde yorumlar yaparak fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü