Esra Erol'da Bahar'a kim talip gelecek merak ediliyor!

Esra Erol'da Bahar'a kim talip gelecek merak ediliyor!

Esra Erol'da Bahar isimli gelin adayına bugün şok eden bir talibin geleceği yayının ilk anlarından itibaren ilan edildi. Çok geçmeden insanlar gelecek talibi merak eder oldu.

Esra Erol'da Bahar'a kim talip gelecek merak ediliyor!

Esra Erol Bahar ismi artık sosyal medyada çok konuşulan isim oldu. Bahar ve Mehmet 'in aşkını bilmeyen şahit olmayan kimse yoktur. Urfalı Mehmt ve sosyetik güzel Bahar 'ın aşkı bitti. Bu aşkın bitmesinden sonra bugün şok eden bir gelişme meydana geldi. İnternet fenomeni olan gizemli isim bahar için talip olarak geliyor

Bahar: Yapabildiğim tüm fedakarlıkları yaptım. Mehmet beni bırakıp gitti. Ama bi adama 2 gün pofpoflayıp çok değer verince hemen eskiye geri dönüyor. Hafta sonuda başkalarıyla konuştuğunu öğrendim. Geçmiş mevzularıda biliyorsunuz. Mehmet 180 derece değişti. Bu sefer bilinçli yapıyor. Mehmet’in aklında biri olduğunu biliyorum. Beni bu kadar fedakarlığıma rağmen terkedip gidemez hiçbir erkek” diye konuştu.

MEHMET PAMUK İLE BİRLİKTE Mİ?

Gelin adayı Bahar ayrıca Mehmet’in kendisiyle birlikteyken Pamuk ile görüştüğünüde iddia etti.

Stüdyoda instagram takipçilerinede bir hayli sinirlenen Bahar herkes kendi yaşamından kendi duruşundan sorumlu diye konuştu. Ayrıntılar Esra Erol’da 1 Kasım bölümünde.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
jennet     0000-00-00 Bahar seni cok sewiyorum sana turkmenistandan selamlar san daha iylerine layyksyn
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü