Esra Erol Zeliha'nın eski sevgilisi kim?

Esra Erol Zeliha'nın eski sevgilisi kim?

Esra Erol Zeliha duygusal ve duygularını zirvede yaşayan bir isim oldu. Zeliha şu günlerde BAran ile bir yola çıktı ama bu yol da umduğunu gibi çıkmadı. Zeliha 'nın eski sevgilisini unutmadığını bu yüzden yaşadığı ilişkide mutlu olamadığını söyledi.

Esra Erol Zeliha'nın eski sevgilisi kim?

Esra ERol Zeliha Kırşehir'den geldi evlenmek için. Önce Umut'a gedi. Umut ile aşkları olmadı ve sonrasında Erhan'a talip olarak geldi. Erhan ile büyük aşk yaşadı ama bu aşk çok da umduğunu gibi bitmedi.

ERhan'a çok yoğun şeyler hissetti sonrasında Baran'a talip oldu ama büyük kavgalar ile bu aşk da bitti.

Aşk Kafe'de Zeliha ve Baran Görüşmesi:

Zeliha, yoluna bakmak istediğini söyledi ve Baran'ın babası ile ne konuştuklarını anlattı. Zeliha, Baran'a karşı içinde aşk olmadığını fakat ileride aşık olabileceği ihtimali olduğunu söyledi. Bunu duyan Baran dışarı çıktı ve Nesrin'i gördü. Nesrin'e sarılan Baran, kameralar tarafından kayıt edildi. Baran, Nesrin'e sarılıp "ben senin kalbini kırmak istemedim" dedi.

Nesrin, Baran'ın kendisinden özür dilediğini söyledi. Yanlış anlaşılabilecek bir durumun olmadığını söyleyen Baran, ağladığı için Nesrin'in yanına gittim ve özür dilerim dedi. Zeliha ise ilk etapta bu görüntüleri yanlış anlamış.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü